reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

kahaka to nie jest trudne jak widzisz, nigdy wczesniej nie robilam tego, ale pojecie mialam, chociaz nigdy nie umialam robic tak w kolko tych rzedow, czyli Ty masz z tym problem teraz, ale sie nauczysz, a jak nie to pytaj. Wrzuce teraz moj kocyk i spadam do pracy:
Zobacz załącznik 362583Zobacz załącznik 362584

KOCYK przepiękny!!!!Marzy mi się taki,niestety mam 2 lewe ręce! :(

Hej dziewczyny,

Pisałam wczoraj o podejściu lekarza do IUI, bałam się, że za późno od podania pregnylu chce mi zrobic zabieg, no więc dziś lekarz powiedział, że IUI nie będzie, bo lekarki nie ma i nie będzie. Tak po prostu. Nie rozumiem jak można tak traktowac ludzi. Sam chcial zrobic nam ten zabieg, sam proponował, mieliśmy wybór, mogliśmy jechac do Gdańska do kliniki. Ale wybraliśmy go, bo miał nam robic podwójnie IUI. Stracony cykl, zszargane nerwy, po prostu brak mi słów. Mój M wściekły, chce mu co nieco powiedziec, bo jedziemy jeszcze dziś sprawdzic czy pęcherzyk pękł. Teraz bedziemy czekac prawie 3 tyg, do nowego cyklu, a czas ucieka. Załamał mnie...

Po prosty brak słów na takich ludzi:(
Próbujcie naturalnie,trzymam &&&&

My mieliśmy grilla w gronie bliskiej rodziny:) i koleżanki:)
Super dzionek:)
Chciałam staranka ponowić wieczorem ale coś mnie macica ''ciągnie'' nie wiem dlaczego:(
 
reklama
Kasik ja bym zmienila tego patałacha! Bedziesz mu bulic kase za cos takiego??? No prosze Cie... Zmien go jak najszybciej, niech sie smakiem obejdzie!

Ja z roboty wrocialm a tu jak zwykle nikogo nie ma, pieke szarlotke wlasnie, wiem wiem, troche pozno heheheh, ale jak sie czasu nie ma, to trzeba w nocy piec;-)
 
witam...

ja nadal zasmarkana:baffled::baffled:

Amalfi-jak tam szarlotka;-)

Kahaka-:-(tulę...wiem jak się czujesz......
miałam 1 taki cykl...a tu czas nas goni i każdy cykl na wagę złota:sorry2:

miłego dnia!!
ja zaraz zmykam do koleżanki pakować prezenty dla pań przedszkolanek na jutro-bede po 12 jak odbiorę Domisia..

Lilith-????????????????????????????????????
 
Wiola- witaj kochana moja :*
biorę leki bo w sobote jak mnie babka w aptece zobaczyła taką spuchnięta to mi dała cały zestaw leków a dziś na 15.00 mam ogólnego lekarza...pewnie da antybiotyk,zeby to dziadostwo zeszło z zatok.
a Wisieńka w szpitalu i znów dostala skurczy i dziś miała wyjśc ,ale jednak Jej nie wypuszczą i powiedziała,ze do lipca nie donosi...
 
wspolczuje bolu... ale dobrze ze idziesz do lekarza da antybiotyk dwa dni i poczujesz sie lepiej...
wisienka w ktorym jest tygodniu? cos mi sie kojarzy ze w 34?biedna , ona to sie nameczy w tej ciazy, jak nie ciagle mdlosci to slaba jest a to skurcze... mala nie daje jej nacieszyc sie ciaza
 
reklama
Oliwka- cześć -no to milusi dzień mieliscie ...
ja prawie cały przespałam....zatoki;/

Mama ja też mam zatoki,mam już dosyć!Ale tym razem tak nie boli jak poprzednio,na szczęście.
Polecam antybiotyk i Tussicom 400,proszek do rozpuszczenia w wodzie,pije się raz dziennie i pięknie rozpuszcza zaległości,poproś o przepisanie,jest na receptę,ja zaraz wypiję jak skończę kawkę.
 
Do góry