reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
jestem...ja znowu spałam...dobrze,zę dzis ndz.i mąż zajmuje się dziećmi...

Amalfi- droga Amalfi....
zdolna Amalfi....

cóż mogę Ci napisać zdolna bestio :)))) śliczności piękności :)))
taki kocyk to by mi sie przydał...:)
miłej pracy :)

Martusia- ale masz dziś labe...obiadek u rodziców ,teraz kawka:) fajnie..

Kahaka- czekamy na Twój kocyk :)
może i ja poszukam moich drutów:))
 
Hej dziewczyny,

Pisałam wczoraj o podejściu lekarza do IUI, bałam się, że za późno od podania pregnylu chce mi zrobic zabieg, no więc dziś lekarz powiedział, że IUI nie będzie, bo lekarki nie ma i nie będzie. Tak po prostu. Nie rozumiem jak można tak traktowac ludzi. Sam chcial zrobic nam ten zabieg, sam proponował, mieliśmy wybór, mogliśmy jechac do Gdańska do kliniki. Ale wybraliśmy go, bo miał nam robic podwójnie IUI. Stracony cykl, zszargane nerwy, po prostu brak mi słów. Mój M wściekły, chce mu co nieco powiedziec, bo jedziemy jeszcze dziś sprawdzic czy pęcherzyk pękł. Teraz bedziemy czekac prawie 3 tyg, do nowego cyklu, a czas ucieka. Załamał mnie...
 
Kasik- no wiecie co ?????????!!!!!
bardzo mi przykro i domyslam sie jakie masz nerwy(*&^%$#$%^&*(*&^%$#@#$%^&*()*&^%$#@!!!!! też bym miała..ależ ma podejście ten gin..
jak zobaczyłam Twój nick to pomyślałam,ze jesteś juz po i ze pęchol pękł a tu takie nowiny :(

tulę w tych nerwach...
szkoda straconego pęcherzyka....;/
 
No wiecie co? Jak tak mozna ludzi traktowac?! Jemu to wisi bo traktuje pacjentow jak klientow widocznie... Kasik wspolczuje-powiedzcie mu do sluchu!

Mama, ktory masz dc?
 
Hej dziewczyny,

Pisałam wczoraj o podejściu lekarza do IUI, bałam się, że za późno od podania pregnylu chce mi zrobic zabieg, no więc dziś lekarz powiedział, że IUI nie będzie, bo lekarki nie ma i nie będzie. Tak po prostu. Nie rozumiem jak można tak traktowac ludzi. Sam chcial zrobic nam ten zabieg, sam proponował, mieliśmy wybór, mogliśmy jechac do Gdańska do kliniki. Ale wybraliśmy go, bo miał nam robic podwójnie IUI. Stracony cykl, zszargane nerwy, po prostu brak mi słów. Mój M wściekły, chce mu co nieco powiedziec, bo jedziemy jeszcze dziś sprawdzic czy pęcherzyk pękł. Teraz bedziemy czekac prawie 3 tyg, do nowego cyklu, a czas ucieka. Załamał mnie...

nie dziwię się, że jesteście wkurzeni, na waszym miejscu zmieniłabym lekarza
 
Hejka.
Jestem. Właśnie wróciliśmy do domu. Byliśmy u mojej mamy a później u teściów na kawce.
Teraz M ogląda F1 a ja zabieram się do szydełka. Muszę nadrobić stracony czas ;-)

kahaka to nie jest trudne jak widzisz, nigdy wczesniej nie robilam tego, ale pojecie mialam, chociaz nigdy nie umialam robic tak w kolko tych rzedow, czyli Ty masz z tym problem teraz, ale sie nauczysz, a jak nie to pytaj. Wrzuce teraz moj kocyk i spadam do pracy:
Zobacz załącznik 362583Zobacz załącznik 362584

Amalfi - ślicznota!! Super Ci wyszła kicia.

Hej dziewczyny,

Pisałam wczoraj o podejściu lekarza do IUI, bałam się, że za późno od podania pregnylu chce mi zrobic zabieg, no więc dziś lekarz powiedział, że IUI nie będzie, bo lekarki nie ma i nie będzie. Tak po prostu. Nie rozumiem jak można tak traktowac ludzi. Sam chcial zrobic nam ten zabieg, sam proponował, mieliśmy wybór, mogliśmy jechac do Gdańska do kliniki. Ale wybraliśmy go, bo miał nam robic podwójnie IUI. Stracony cykl, zszargane nerwy, po prostu brak mi słów. Mój M wściekły, chce mu co nieco powiedziec, bo jedziemy jeszcze dziś sprawdzic czy pęcherzyk pękł. Teraz bedziemy czekac prawie 3 tyg, do nowego cyklu, a czas ucieka. Załamał mnie...
Brak słów normalnie. Chamstwo. Ale popróbujcie naturalnie. Może spróbujcie z Red Bullem - szkoda jajeczka.

Ja dziś 14 dc. na owu się coś nie zapowiada. Nic mnie nie boli. dziwnie jakoś.

Lilith, kurka zaczynam się martwić!!
 
reklama
amalfi, ale swietna maskotka! Masz talent! No i kocyk - bomba! WOW! Zatkalo mnie!

kasik, ale zalamka! Wspolczuje i wsciekam sie na Twojego lekarza! Jak tak mozna?! Sprobujcie jednak naturalnie - koniecznie! Nogi do gory po wszystkim i bedzie dobrze!

Lilith - co jest?
 
Do góry