reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Kinia - a może to ciąża no ???masz test ??? Zrób? Bo jakoś tak to dziwnie wygląda?? Nie mierzyłaś przed owulacją więc na dobra sprawę nie wiesz czy temp. po owulacji nie były tymi z fazy wyższej...a ja mam znajomą która była w ciąży a temp. miała na poziomie 36.30-36.55...więc na prawdę kochana ogromne szanse masz :tak: &&&&&&&&&&& kciuki albo nie wiem...leć na betę...
 
reklama
ojejku no coś ty Zobacz załącznik 508323 ja poczekam jeszcze do końca tygodnia. może sie poprzesuwało i nie wiadomo jak tempka bedzie wyglądała w nast dniach jeszcze. też sie zdziwiłam wiesz bo ja na okres tu czekam a nagle taki skok oczy wielkie rano 00020459.gif jutro może spadnie.
 
Kinia - znasz moje zdanie.... Owszem cykl jest już długi fazy temp. dość dziwne...ale uwierz mi skoro nie mamy pomiaru z fazy folikularnej możemy sobie gdybać do usranej śmierci:nerd: (za przeproszeniem)
Ja nie wiem jak Ty się czujesz, co czujesz czy masz jakieś inne dziwne objawy??? Nie wiem??? Wiemy tylko, że temp. zamiast spadać na końcówkę cyklu rośnie a w takiej sytuacji moja jedyna sugestia to kupienie testu bądź zrobienie bety!!!!:tak:
 
zrobię ten test zrobię... poczekam jeszcze do soboty jak coś. jeżeli tem nie spadnie to zrobię.
a jak sie czuje? normalnie.
bolą mnie sutki, cycki całe nie tylko sutki są wrażliwe. brzuch nie boli tz bolał mnie tak jak na wykresie pisze i wtedy myślałam że to na okres własnie. no i ten śluz mam dziwny bo jak glut wygląda i ręką go moge wyciągać jak sprawdzam szyjkę. tak juz od jakiegoś czasu jest. Nic wiecej :no:
 
Kinia - mh... kurcze widzisz...Obserwujesz się tak :happy:...więc trochę to dziwne, że faktów nie kojarzysz ...Bo moim zdaniem osoba, która w ciąży była (2 razy) objawy ma bardzo podobne... Mimo wszystko są pewne zespoły objawów sugerujące, że "coś" na rzeczy jest!!! Skoro pewnych objawów wcześniej nie było, a teraz są i powodują Twoje zdziwienie :confused2::tak::-) no ale co tam Ci mówić będę :sorry:
 
Nikusia objawów z Filipem to ja już nie pamietam hehehe a co do ciąży teraz jak byłam po hsg to miałam tylko ogromną ochotę na cebulę jadłam ją jak jabłka.. nic wiecej. to była wczesna ciąża bardzo. nie wsłuchiwałam sie tak nawet w siebie
a teraz? szczerze? ja się nie chcę nakręcać może i jakieś objawy są ale może to sa objawy bardziej na zbiliżający się okres nie wiem. nie chce sobie robić nadziei bo przez 3 lata to robiłam i mam dosyć wiec myślę że rozumiesz.
 
Dziewczyny zdałam!!!!

Dzięki za kciuki :) Mają moc :tak:

Dzisiaj mam owu, więc do dzieła, chociaż już wczoraj było trzęsienie ziemi :)

Lopciu - to straszne co piszesz!

Pozdrówka dziewczynki :)
 
reklama
Kiniu &&&&&&&&&&&& jejku za ciebie kochana..normalnie juz jestem ciekawa..oby oby kochana super...czekamy....

zjola super gratuluje...............i do dziela:)))
 
Do góry