reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Kinia
Poczytałam komentarze pod Twoim wykresem... i na moje oko test owu masz wątpliwy... czyli taki, który mówi nam o lekkim wzroście poziomu LH...Praktycznie taki sam miałam wczoraj i na bank jestem przed owulacją, dziś zrobię kolejny i jestem przekonana, że wyjdą dwie już dość mocne krechy!!!Mało tego te paskowe testy są dla mnie felerne:baffled: wynik sie potrafi tak rozmazać, że cholerę wie czy pozytyw czy negatyw??? Czy właśnie wątpliwy.. mało tego nie wiadomo jak czuły masz organizm na wyrzut tego hormonu???
Fajnie napisała pod Twoim wykresem dziewczyna o monitoringu... Czasem testy są po prostu dziwnie negatywne a owu jest!!
Ponieważ, nie mierzyłaś temp. od samego początku trudno jest stwierdzić czy owulacji nie było i czy przypadkiem ten test owu nie jest dodatni...a może ciążowy też wyjdzie dodatni...???
Ale nie dawno w ciąży byłaś i wiesz moim zdaniem jakie odczucia Ci towarzyszyły więc pytanie brzmi jak się czujesz? Bo wiesz, że ja temp. jakoś marnie ufam :baffled:
 
reklama
masakra nie moge spac tak sie stresuje ta wizyta emka
a wczoraj mnie pobolewal brzuch bo mam zaparcia:wściekła/y: a emek sie smial ze to Antoni w brzuchu sie rozpycha i nie musimy jechac o ile ja bym dala zeby tak bylo,juz dzis maslanka wypita mam nadzieje ze mnie przeczysci:)
 
Nikusia rybko ja własnie nic nie czuję. nie miałam żadnych objawów owulacyjnych wiec wnioskuje że jej nie było. nic mnie nie boli nawet teraz a zawsze po owu cycki zaczynały pobolewać. nic a nic sie nie dzieje. A ja już mam to gdzieś. to ostatni wykres jaki prowadzę.
życzę Ci owocnej owulki jeżeli sie teraz jej spodziewasz! :)
ja jedyne czego sie moge spodziewać to @ ale kiedy? nie wiem bo cykl zwariowany.
testom owu już nigdy nie uwierzę.
 
Kinia - znaczy się, że nie będziesz się obserwować temperaturowo tak???Kurcze no może to i dobrze!!! Ja lubię moje wykresy więc każdy robi tak, żeby mu dobrze było :tak:
Jest jeszcze dość wczesny dzień cyklu więc chyba @ na dniach nie dostaniesz :confused:... Oj widzę, że chyba dopada Cię deprecha...
Kinia- trzymaj się nie smutamy się, masz synka i męża i dom i psa... jest za co dziękować...
Kochana czy się owulacji spodziewam:cool2: Tak...albo jestem w trakcie bo jajnik napierdziela albo na godzinach... zresztą to już 15 dzień cyklu- czyt. czas najwyższy!!! Dla mnie weekend i tak do wtorku są dniami najważniejszymi pod względem tego czy coś na rzeczy będzie... Się zobaczy :tak:
 
Nikusia nie nie, nie mam deprechy:) nic z tych rzeczy. Od pn chodzę na jogę! bardzo mi dobrze jest po takich ćwiczeniach i medytacjach:) polecam! wycisza i dobrze działa na umysł. Ja sie cieszę z tego co mam:) bardzo :tak:

powodzenia zycze
 
hej :)
ja znowu padam z nóg :(
nłodemu chyba zrobię czekoladowy biszkopt + krem z mascarpona i nutelli z kawałkami czekolady i może go tego jakiś kwaskowy dżem? jak myślicie?

mama jak ja sanepidu nie lubię!!
 
cześć babeczki:)


Kwiatek ,Błonka
sanepid nie dotarł...pewnie będzie jutro lub w piątek ,ale ja już mam wolne więc mogę odetchnąć :-p


mmm
chyba nikt ich nie lubi--> tylko sie czepiają ..


Balbinak
dobrze,że jesteś z nami bo myślałam,że sobie poszłaś...
buźka ;)



pozdro for all :))
 
reklama
Do góry