reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
mama no bajerancko gratuluje,,supoer wiescii...
a szampana oczywiscie,,,

aaaa na parapetowe tez sie wpraszam do salonu:))))))

w pracy ok,,duzo papierologii....:rofl2:
 
Amalfi,Kinga-eeee nie ,ja już teraz sex tylko z gumką :)

no i babki !!!!
jestem dziś szczęśliwa bo babeczka u której będziemy wynajmować lokal poszła na wszystkie nasze ustalenia ;))))))))))))))
niedługo ruszamy z remontem ...!!!
szampan dla wszystkich
MAMA sex z facetem (a nie z gumą) jest przyjemniejszy ;-):-p

I gratki, ze tak Ci dobrze idzie w planach biznesowych :-)


ZJOLA to co teraz? Bedziesz stymulowana znow?
 
Amalfi - gin zdecydował, że poda mi Clo i tylko tyle. Bo ja zaszłam po Clo ale nie w cyklu inseminacji tylko miesiąc później. Podobno tak się zdarza, więc Clo i naturalne staranka. Przed zajściem będę brała Acard a jak zajdę dołożymy Clexan. Jak z tym się nie uda, to już pozamiatane, bo prawdopodobnie jest jakaś wada genetyczna, której jeszcze nie potrafią wykryć. No ale jeżeli w grę wchodzą jakieś sprytne przeciwciała, których nie wykryły badania a tak się zdarza, to te leki mogą zniwelować problem. Zatem przed nami ostatnia próba.
 
ZJOLA na mam nadzieje, ze Ci sie uda, bede kibicować, daj znac jak zaczniesz stymulacje i nie nakrecaj sie za bardzo, wez to na spokojnie, wiem , ze to nie jest łatwe, bo jak ja bylam na clo, to sie przejmowałam jak cholera.
 
witam kochane ;)


Amalfi wiem ,że z gumką jest inaczej ,ale jak przez 2,5 roku nie wyszło to teraz ~~~~o mają zakaz wstępu.:-p
nie będę łykać anty bo po nich źle się czuję ,tyję a poza tym ja i tak nie mam owu to po co mam się truć


Zjola &&& za stymulkę Clo i działania ;)


u nas pogoda barowa:baffled::blink:
 
reklama
Do góry