reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Mama - my mamy dom parterowy z poddaszem użytkowym i na tym poddaszu mamy schody takie wyciągane z sufitu...czy jakoś tak no i ostatnio mąż tam poodkurzał i ja mówię Boże ale tu miejsca jest i....popakowałam wszystkie maluśkie rzeczy mojej córeczki w kartony, zapakowałam czekam teraz na nowe kartony i zabawki nadające się też popakuje...potrzymam 5 lat na tym najwyższym strychu w najwyższym kącie- POTEM ALBO sprzedam albo wywalam... Ale też chcę z tym zrobić porządek bo zawsze o nie sprzątnę, bo jak w ciąży będę, oj nie bo coś tam...KONIEC taki los :no:
Także wiesz...
Kinia - obyś miała rację... ale czegóż my tu już nie próbowałyśmy????
 
reklama
Nikusia a co Ty się nie chwalisz że masz taką śliczną temperature???? 00020662.gif
 
Kinia - wiesz...no nie ma się chyba czym chwalić... :-(wiesz jak było w poprzednim w 12 dniu fl miałam 36;85 a dwa dni później @...także czekam...moim zdaniem objawy bardziej na @ niż na ciąże. Nie liczę bo 31 razy się już przeliczyłam... JEST OK..Nowy cykl nowa nadzieja!!!!!
 
Kinia - wiesz...no nie ma się chyba czym chwalić... :-(wiesz jak było w poprzednim w 12 dniu fl miałam 36;85 a dwa dni później @...także czekam...moim zdaniem objawy bardziej na @ niż na ciąże. Nie liczę bo 31 razy się już przeliczyłam... JEST OK..Nowy cykl nowa nadzieja!!!!!
no ale nie każdy cykl jest taki sam i nie wmawiaj sobie tego. tem może być zupełnie inny naprawde &&&&& 3mam
 
Kinia- wiesz chyba za długo już staraczką jestem, żeby cokolwiek wmawiać sobie :tak: :-)...chociaż mądre głowy mówią dopóki @ nie ma nadzieja jest!!! We mnie co cykl nadzieja jest.... Dzięki za wsparcie a wszystko rozstrzygnie się dopiero we wtorek...a do tego czasu mam po drodze weselicho i takie tam :-)
 
Cześć babolki :)

Mama - poprawkę mam 17 października

Nikusia - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zawsze się przydadzą :tak:

A ja w przyszłym tygodniu mam wizytę u gina. M chce dalej próbować, no i ja też :)
 
reklama
Zjola no to &&&&&&&&&&&& za 17 październik i za wizytę u gina ;)
Brawo dla Was :))

Koralikowa to dobrze,że dzis lepiej ..mam nadzieję ,że w pracy oki?


Amalfi,Kinga-eeee nie ,ja już teraz sex tylko z gumką :)

Nikusia dobrze robisz z tymi rzeczami ...mnie najbardziej bolało jak przy każdym otwarciu szafy u Zuz y patrzyłam na te sprzęty typu fotelik czy ubranka ....
a teraz bedzie po sprawie ..



no i babki !!!!
jestem dziś szczęśliwa bo babeczka u której będziemy wynajmować lokal poszła na wszystkie nasze ustalenia ;))))))))))))))
niedługo ruszamy z remontem ...!!!
szampan dla wszystkich




kończymy z Zuza krewetki i o 15.00 idziemy po Domisia :)
 
Do góry