reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Carol....no rzesz k......:wściekła/y::wściekła/y: ale oni chyba tak mają bo podobnie załatwili moją koleżankę z pracy... Trzymaj się i...nie wiem może pożycz od kogoś????
Kwiatuszek - super, że ząbek już zdrowy
Juliana -
ile mówisz się staracie :confused: 8 cykli???To Ty kochana według dzisiejszych norm nawet staraczką chyba nie jesteś... ALE WITAMY W NASZEJ GRUPIE WSPARCIA :tak::tak:
Co do wycięcia polipa ja miałam ale nie naszyjce a w dnie macicy...wycinany podczas zabiegu histeroskopii no i... w sumie jestem w końcówce drugiego cyklu po zabiegu i ...znowu dupa :-(... no ale u nas nie ten problem więc inna historia!!!
Andromeda -
GRATKI ...oby były trojaczki no i mąż ...mh...trzy podejścia lol :happy::-p:rofl2: toż się działo będzie...a jakiś mecz dzisiaj jest to może razem pokrzyczycie :zawstydzona/y: gooool !!!!!!;-):-)
A co do zabiegu HSG czyli udrażniania jajowodów to on ma właśnie najlepsze efekty do 3-4 cykli po tym zabiegu ponieważ jajowody są po wpuszczeniu przez nie kontrastu lekko rozszerzone i armia ma teoretycznie więcej miejsca i możliwości w dotarciu do celu.... a po pół roku zapewne już wracają do swojego stanu z przed zabiegu....
 
reklama
mama nikusia dzieki za cieple przyjecie ,moze i sie nie mieszczę za bardzo ,ale dla mnie to juz dlugo:zawstydzona/y: wydawalo mi sie ,ze to nie problem zajsc w ciąze ,ze mnie to nie bedzie dotyczyło ,ze ciężej bedzie uniknąc ciąży a tu taka niespodzianka echh.....Mam nadzieje ,ze w koncu nam sie wszystkim uda.
 
Juliana - każda z nas weteranek czeka i w sumie ciągle żyjemy nadzieją. Nawet lekarze mówią o "problemie" dopiero po roku współżycia bez zabezpieczenia. Skoro tak bardzo jest Ci już cięzko, może zacznijcie robic diagnostykę. Sprawdzcie czy wszystko u Was w porządku... i starjcie się dalej :tak: a my &&&&&& kciuki za owoc.
Carol - weź bo ja nie pojmuję ...a po kiego przychodzi do Ciebie kurator??? No i oczywiście fajnie, że kompetentna osoba :tak:
Koralikowa - powodzenia, ja rano dwa razy podchód do wypocin roiłam bo na raz nie szło :happy:
 
No mecz ogladalyscie widze...

Balbinka ja foty nie widzialam:-(..daj na grupe:))) obejrze:)))
andromeda && jak tam pecherzyki:)))
kasiu daj linka:)))
Błonka stoi,,i spr czy radio jest i tez jest,,ufff...moj dzisiaj wraca to zrobi mi:)
kwiatuszku jak sadysta:)
zjola jaaaaaaaaaaaaaa pikole,,ale pieknieeeeeeeeeeeeeeee....ale fotty.....
Nikusia tak to jest jak wolne...nie ma spania..wczesniej sie wstaje zamiast spac:)
Carol a co amsz wygrac??
Balbinko i nic nie postawilas na imeininy,,,echhh...
kassiia kazde wytlumaczenie jest dobre...hee
 
kasiia milego dnia w pracy...
Balbinko przestan juz sprzatam,bo amm kompleksy....aa zdjecia..nono jak sie nie wywoluje co jakis czas,to potem sie nazbiera..powodzenia w wybieraniu:)
juliana witaj...
kwiatuszku przeczytalam,ze sadysta ok,,dostalas kolorowanke i kredki.heee
andromeda działajcie.....&&&&&&&& za egzam...
Carol no i co??

Skonczylam nadrabiac uffffffffff
 
Carol, a nie mozesz cofnac kasy w banku? nie maja infolinii, zebys mogla zadzwonic i powiedziec, ze ta kaska poszla za duzo?

Tak wogole, to mi smutno, ze niezauwazona jestem dzisiaj wcale...no ale takie zycie;-)

Pozdrawiam i milego weekendu!
 
reklama
Gwiazdeczko haj słoneczko,jak dizonek mija??
noooooo kochana zauwazamy....ejjjjj buźka:)))

carol kurcze jakbym miala to bym ci pozyczyla,,ale sama nie mam,nawet tych 5zł..moj mi w nocy moze przywiezie jak wroci:)
 
Do góry