reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Mamy sofę 2-osobową w salonie + 2 fotele. Panowie Pluto i Groszek przejęli fotele. A ja + Pyza + Magia + Dynia + Balbinka na sofie. Niemożliwe staje się możliwe :eek: w dodatku Pyza już tak dyszy, jakby miała zaraz urodzić, no wczuwa się dziewczyna jak nic ;-)
Małża nie ma, to przynajmniej psie ciała mam obok siebie :happy:
 
zjolaaaaa aaaaaaaaaa GRATULACJE!!!! teraz wiatr bedzie Ci rozwiewac wlosy na mknacym motorze :)

mama &&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejsza bete.. a jak nie pojdziesz to wciry :-):-p
 
zjola - gratulacje prawka!!!! Pisz z nami pisz, ja tez raczej juz niestaraczka i to mysle, ze na dlugo. Zrezygnowalam z HSG, zrezygnowalam z IUI. Ostatnio nasza Córa byla bardzo zazdrosna (wlasciwie to nieszczesliwa) gdy goscilismy male dziecko w domu i wszyscy sie nim zajmowali i zachwycali zamiast nią... a my z kolei balowalismy sobie przez ostatnie tygodnie i naprawde jest nam tak dobrze razem. Dziecko wprowadziloby za duzo zametu i ograniczen... Jak nam sie zdarzy - to bedzie fantastycznie! Pewnie i tak co miesiac przy @ bede miala lekki żal, ale musze sie cieszyc tym co jest i poki co sadze, ze nawet za te planowane kilka miesiecy IUI odpuscimy. Jednak jesli pozwolicie to tez chce dalej z Wami pisac i trzymac kciuki za wszystkie z Was.

Balbinka
- Ty masz tyle psiochów? Wow!
Błonka - jak sie czujesz?
mama - jak tempka?
 
Mamy sofę 2-osobową w salonie + 2 fotele. Panowie Pluto i Groszek przejęli fotele. A ja + Pyza + Magia + Dynia + Balbinka na sofie. Niemożliwe staje się możliwe :eek:

aaaaaaaahahhahahahahahahah!!! no poprostu padłam jak sobie to wyobraziłam :-D:-D:-D
hahahahahahahaaaa-dziękuję Ci kochana za tak śmiesznie rozpoczęty dzień ;)

zjola - gratulacje prawka!!!! Pisz z nami pisz, ja tez raczej juz niestaraczka i to mysle, ze na dlugo. Zrezygnowalam z HSG, zrezygnowalam z IUI. Ostatnio nasza Córa byla bardzo zazdrosna (wlasciwie to nieszczesliwa) gdy goscilismy male dziecko w domu i wszyscy sie nim zajmowali i zachwycali zamiast nią... a my z kolei balowalismy sobie przez ostatnie tygodnie i naprawde jest nam tak dobrze razem. Dziecko wprowadziloby za duzo zametu i ograniczen... Jak nam sie zdarzy - to bedzie fantastycznie! Pewnie i tak co miesiac przy @ bede miala lekki żal, ale musze sie cieszyc tym co jest i poki co sadze, ze nawet za te planowane kilka miesiecy IUI odpuscimy. Jednak jesli pozwolicie to tez chce dalej z Wami pisac i trzymac kciuki za wszystkie z Was.


Kora muszę zmienic myślenie na takie jak Twoje ..moje dzieci co prawda bardzo chcą rodzeństwo i jak gdzieś jedziemy to oboje zajmuję się maluchem-aż czasem jest sprzeczka bo oboją chcą to samo robić ...ale muszę żyć normalnie a nie ciągle w oczekiwaniu..
tak więc pisz słonko tu z nami bo my przecież też o życiu piszemy a nie tylko o staraniach...
jak Błonka niedługo urodzi to nie bedzie już żadnej ciężarówki ,która z nami pisze...

Kahaka jak nocka ??

Carolaa co tam u Ciebie ?

Zjola zjadłaś ???:-p

Błonka na bete nie poszłam...
bo
ze oknem i ze mnie..też się leje:-(
o 3.38 przyszła franca...

Obserwacja cyklu - enpr.pl


dzieci odwiozłam,zrobiłam szybkie zakupy w Biedronce-mam słodkie będę sie pocieszać pod kocem przed tv...

dzięki za wsparcie i wiarę..teraz pewnie kilka dni muszę swoje odsapnąć..
dobrze chociaż ,że przed betą przylazła!

pozdrawiam Was i pogody ducha życzę bo za oknem :baffled:
 
hej,
mama, noż kurcze :angry::angry::angry: tylko nadziei ten cykl narobił :sorry2: też raz taki miałam, 17 dni fl, ech. Odsapnij teraz, a potem znowu do boju. Żeby to się dało tak bez nakręcania starać...
lopciu, przykro mi z powodu @
Balbinko, ale czadowo masz z tymi psiunami :-D Dobrze, że ta psia ciąża potrwa jeszcze tylko miesiąc, bo pewnie się doczekać nie możesz ;-)
zjola, wowwwwwwwwwww :rofl2: gratulejszyn :-D wiedziałam, że zdasz :-p a co do uciekania z bb, to chyba Cie kopnę w d...A ja to staraczka? Nie, ale pisze dalej, bo dobrze mi tu :tak:
Carola, Kinga, Kora, Błonka, kwiatek, mari, Gwiazdeczko, tymonka haaajjjjjjjj :-)

U nas nocka ok, Agacia w nocy dobrze śpi, gorzej w dzień. Rano mi znowu koncert dała :dry:a teraz śpi, ciekawe, jak długo. Wczoraj Wam pisałam o tej bluzce pociętej, ale powiem Wam, że mój mąż nie lepszy - buty zgubił :-D był na piłce i zostawił na hali hahah. Ale się znalazły wczoraj.

Poproszę o głosiki http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/konkurs-rozwoj-maluszka/galeria/?start=1300
 
zjola gratuluję! 000204AE.gif

mama, lopop nie poddawajcie się...... tule mocno raz jeszcze!
 
Gwiazdeczka...dzięki-coż poradzić...
dobrze chociaz ,że za bete nie płaciłam tchy 30zł..

Kahaka no zakpił sobie ze mnie organizm ;/
głosuję oczywiście :)

Kinga dzięki raz jeszcze..
 
reklama
zjola mama tule ale sie nie załamujcie u mnie prawie staran zero bo jakas infekcja mnie dopadła jak mnie dopada to kurna wszystko na raz pecherz pochwa masakra jakas a jeszcze oststnio głupia pomyslalam ze dawno na to chora nie byłam i bach maszv
mama my ogladalismy Oliwier Twist mamy tv N i co tydzien dorzucaja kilka filmów niektóre da sie obejrzec dzis zapewne tez seansik bedzie bo leje.
Zaaplikowałam sobie globulke bo czuje ze cos tam sie dzieje :wściekła/y:
 
Do góry