reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

A ja pospałam...

mamita nono zekamy na bete i &&&&&&&&& trzymam...
carol jaciee przegapilas takie cacka::
lopciu kurcze nooo....echhh...szkoda...
Błonka Balbinka hee te same daty..
gwiazdeczko patrz jak ładnie si epospieszyli,,rzadko sie to zdarza...
 
reklama
Ja nie w temacie.
Zdałam prawko na motor!!!! Zero błędów!!!! Chociaż to jedno się udało :tak::tak::tak:

Buziaki dla wszystkich

Mama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Carol - my na razie odpuszczamy. M w niedzielę leci do Japonii. Właściwie dobrze się czuję, jak zeszło ciśnienie i na prawko i na dziecko. Ja muszę teraz odpocząć psychicznie, bo się wykończę. Mam jednak nadzieję, że jako niestaraczka, mogę z wami od czasu do czasu popisać?
 
Zjola, ogromne graty za prawko!!! Zdolniacha :-) a jeszcze niedawno była pierwsza lekcja ;-)
Przykro mi z powodu @ :-(

Carola, kuruj się!!!
Mama, pasta jajeczna jest pyyyyyyyyyyyyycha!!! a jak do tego jeszcze się doda obraną makrelę wędzoną, mmmmm :tak:

U mnie miało padać, a jest tak duszno, że nie da rady wytrzymać :baffled:

Ja mam radochę, bo w końcu mam stałe łącze internetowe i jeszcze fajny router kupił małż na wi-fi i nie trzeba być podpiętym kabelkiem. a necik zasuwa tak, że nie wiem jak to ogarnąć :-D;-)

Piwkuję, cipsikuję i nadrabiam stracone kg na tym okropnym wyjeździe, a już tak fajnie było...
 
Balbinko - ja piwkuję ale nie chipsikuję :eek: szkoda :-(. Dzisiaj pełen luzik, chce mi się skakać!!! Życie jest pomimo wszystko piękne!

Koralikowa - ja pisałam, że muszę troszkę odsapnąć od forum i będzie mnie mniej ale nie znikam zupełnie.
 
reklama
Balbinkko to ja ci oddam pare kg:))

ide ogladac filmek...na polsacie,juz go widzialam(najlepszy moment z tym kolczykiem w.... i lodem hahaa)
 
Do góry