reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Zjolaaaaaaaaaaa-kochana gratki ;):)))
no to teraz motur:-D Zjola:-Di wiatr we włosach -super :))))
jestem z Ciebie dumna!!!
i badź tu z nami-nigdzie nie odchodź .


Balbinka z makrelą nie próbowałam ,ale kiedys zrobię ..
u nas chłodno i co chwilę pada..


babeczki miłego wieczorku ja sie odmeldowuję ..
piwko czeka,mąż na siatkę poszedł ,dzieci spią,pies też..


do jutra kochane..coś brzuch boli:baffled:
 
Zjola, pewnie, że jest piękne! Choć od czwartku do wczoraj zaczęłam w to wątpić, jak nie mogliśmy dotrzeć do domu. Ale jak dzisiaj zobaczyłam na USG Fasolkę mojej psicy Dyni, to poryczałam się ze szczęścia. Jakby co najmniej to moje dziecię było :sorry:
 
Mama - no dobra zostaję :-) A za Ciebie dalej kciuki trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Balbinko - no i fajnie! Swojego się też doczekasz :tak:

Ja od niedzieli na pięć tygodni słomiana wdowa :szok:
 
Zjola, rozumiem że to taka lasagne, która ma ochotę sama uciec z piekarnika? :-D

Mama, kropelki żołądkowe działają cuda!

No to piwkujemy!
 
reklama
Ale naskrobałyście ;-)
zjola G R A T U LA C J E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super!!!
I nigdzie nie znikaj.... ja od 4 lipca też już zapewne będę nie-starczką i liczę, że jednak będę mogła tu zaostac :sorry::sorry:
Lopop,
bardzo mi przykro z powodu @.... mnie to za 3 dni czeka więc tulam
Mama ja też często robię pastę jajeczną ze szczypiorkiem a w piątki zazwyczaj dodaję właśnie makrelę wędzoną.... a co do mecza to mój wczoeraj drużynę zwołał i grali u nas na boisku...a mi aż szkoda było ale przez nerki i ogólne osłabienie...nawet ręką nie mogłam ruszyc, więc odpadłam...a kocham grac w siatkę :tak:


NO I &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ZA JUTRZEJSZĄ BETĘ
przerwij w końcu to nasze fatum .....J
a tam czytam sobie książeczkę bo na tej platformie co my mamy to nic nie ma więc cwiczę wzrok :tak:
Gwiazdeczka - dzięki Tobie również miłego !!!!
Balbinka - ja tam łzy mam jak Cię czytam to co dopiero Ty???? BUZIAK
MIŁEJ NOCKI DLA WAS , BEZ WYŁADOWAŃ ATMOSFERYCZNYCH- OCZYWIŚCIE !!!!!
 
Do góry