reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Kahaka, ciąża u psów trwa 62-64 dni :happy: Przewidywany termin porodu na ok 25.07. Zastanawiam się czy nie zrobić od razu cesarki. Jedno szczenię i to u pierworódki... no może być ciężko. A na zdrowiu mojej Dyni najbardziej mi zależy.

A, no i witaj w klubie osób, które kiedyś otworzyły jakąś przesyłkę nożyczkami. Ja dokładnie taką samą stratę poniosłam - śliczną bluzkę :confused2:

Gwiazdeczko, ja w zeszłym roku robiłam AMH i lekarze od IVF się zachwycali. Robiłam to badanie jak dobrze pamiętam w 2 lub 3 dniu cyklu i mój wynik to 4,9 ng/ml. Obok w normach podana tylko wartość minimalna jaka powinna być - 1,4 ng/ml, maksymalnej nie podali, czyli chyba im wyższa wartość tym lepiej
 
reklama
jestem po pracy...
zrobiłam sobie mikrodermabrazję
fryzjerka ułozyła mi kudły
a koleżanka kosmetyczka ,kt.przychodzi przed moim wyjście zrobiła mi masaż bańką chińską..

w taką pogodą jak dzis to klientka z kulawą nogą nie przyjdzie:-Dlało ,grzmiało -wszystkie w domu..



Carolaaa gratki ;))czyli ...kasa będzie ;)) ;))

Błonka no jak tam u Ciebie jeszcze grzmi ??
jak się boisz to chodź-przytulę :tak:

Gwiazdeczka -no progesteron niziutki-wygląda mi to na bezowulacyjny cykl...
niech ginek przeanalizuje dokładnie i poproś o coś na prog.w II fazie

Kahaka :sorry: człowiek się całe życie uczy...następnym razem już nożyczkami nie otworzysz...współczuję..

Balbinka :szok:
o matko i córko!!!
o laboga!!!
i co tam jeszcze!!
noooo,powiem Ci,że od samego czytania mi się ciśnienie podniosło!!jak ja nie lubię takiego typu ludziiiii:wściekła/y::eek:
współczuję Ci bardzo takiej "wyprawy"..
no i fotka Dyniowej niuni ślicznaaaa ;)
&&&&& za Pyzę oczywiście !

Koralikowa cześć babeczko:)
no skoczę chyba jutro na bete ,ale czuję sie normalnie wiec na co mogę liczyć ?? na nic..
ale jeśli tempka bedzie jutro też 37 to pójdę.

Nikusia zdrówka kochana ,zdrówka!!

witam nową koleżankę ;)

Kinga a co to u Ciebie z humorro????

Zjola &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za egzamin !!
daj znać kochana ;)

Kora jak tam u Ciebie na froncie ??


pozdrawiam każdą z Was i ściskam ;)
 
Ano wlasnie znalazlam normy - normalne sa od 1-8 a ja mialam UWAGA 16.1!!!:szok: wiec PCO jak nic...ciekawe, czy po metforminie cos sie zadzialo w dobrym kierunku...

Mama, to byly cykle w klinice nieplodnosci w DE, nic, ale to nic nie dostalam zeby to wszystko jakos wspomoc....teraz na wlasna reke biore lutke, mamcia mi zalatwila z PL i tak sobie czekam na wizyte w polskiej klinice.
A na becie leccccc!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Błonka, no to rodzimy razem :-)

Mama, ja &&&&&&&&&&&&&&&& cały czas zaciskam. U mnie cykl stracony, bo staranek prawie w ogóle nie było. Mąż ciągle w rozjazdach, dzisiaj też po pracy wyjechał i wraca w piątek, a w sobotę jedziemy do Szczecina i w niedzielę wracamy.
A nasza przygoda w Serbii... No cóż, szkoda nam tylko kasy, bo można było ja spożytkować inaczej. a koleś jest chyba lekko niezrównoważony, dopiero jak z kimś się przebywa dłużej, to pewne rzeczy można dostrzec. Pozer, burak bo o jego IQ już nie wspomnę, płytsze od kałuży. Bo nie ma zdrowego wytłumaczenia na to, ze wymienił błotniki stare na nowe, kupił kasetę do WC i takie inne pierdoły, a nie sprawdził stanu technicznego auta. Bez pieniędzy, bez telefonu, bez znajomości języka i z dzieciakiem w taką podróż. Że już nie wspomnę jak przy autostradzie wypuszczał swoje psy luzem bez smyczy i kilka razy wbiegły na ulicę :angry:
Według mnie, człowiek o zdrowych zmysłach tak nie postępuje...
 
reklama
Do góry