reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

zjola ależ mi się buźka uśmiechneła
bardzo sie cieszę i mocno Ci kibicuję! Musi się w końcu Ci udać! i pewnie bedzie dobrze.
3mam mocno kciuki
00020393.gif
 
reklama
Kinga - no w końcu by mogło się udać. M kazał mi wczoraj gadać do jajek, żeby były grzeczne a ja mu na to że musi ze swoim wojskiem porozmawiać, żeby się ładnie sprawiło :-D

Nikusia - w sumie racja ale dziecka wciąż brak :( No ale może w końcu? Mój M, to już wczoraj obchodził się ze mną, jak bym w ciąży była :-D
 
Zjola hahahahaaaa-wstawiaj suwak:))
+ dzień bociana= bliźniaki z 2 pęcholków:tak::tak::tak::-D

Nikusia no to luzik w pracy :)))

Błonka,Kinga ,Kahaka cześć kobietki:)

Balbinka- no to sen jak najbardziej realistyczny-bo dzieci basen mają,ogród jest ,winko jest..resztę sie skołuje :-D


Kwiatek?????????

Bree?????????????

Palemka???????????

Wikula:szok:?????????????

Carolaaa ja się czujesz na nowych antykach???????
 
Mama - jak na razie to mogę wstawić suwak, że 20 czerwca mam egzamin z prawka na motor :szok::szok::szok:. Mamo, ja się boję!!!!!!
 
reklama
tralalalalala zaraz kończę pracę!

a jutro to chyba wolne sobie zrobię bo wypłata i chcę pobuszować po sklepach!
:rofl2:
 
Do góry