reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Nikusia, aj bym Cię zaprosiła, ale nie wiem, jak się nazywasz :-D
suzi, hej hej, jak tam mały? Nie dokucza?

Ja z moją małą właśnie przesiedziałam 3 godziny na rękach, bo znowu miała atak płaczu :-(
 
reklama
Kasiu dzieki :) Wiesz jak to jest sa gorsze i lepsze dni:)
Jutro konczymy 2 miesiace :-Djeeeeeeeee i dzis zaliczylismy pierwszy usmiech:-):tak:
 
Hello :-)

Carol, a no ja wysłałam, ja ;-)
Nikusia, jak to nie dostałaś? :szok: To komu ja wysłałam zaproszenie? :eek: Pisz ino na PW jak Cię wyszukać, to zaraz zaproszenie poleci :tak:

Mama, śniłaś mi się dzisiaj! :-p

Miłego dnia życzę wszystkim :rofl2:

(ale dzisiaj się ochłodziło :confused2:)
 
Balbinka... no kliknęłam tam gdzie kazałaś ..znaczy się polubiłam to i oooo:eek:
Zaraz na PW napiszę tylko kapnę się jak się tu PW wysyła :-D
LASKI teraz O MOICH BADANIACH ... wczoraj odebrałam wyniki przeciwciał przeciwjądrowych i niestety jest duże prawdopodobieństwo, że są dodatnie :-(... co oznacza, że mój organizm produkuje sam przeciw sobie jakieś cholerne przeciwciała...chyba, :confused2:tak bynajmniej zrozumiałam z tego co mi pielęgniarka mówiła...ale oczywiście mogłam źle zrozumieć, ba dzisiaj powtórka tych badań bo one mówią, że coś się im tam dziwnie świeciło i mogły takie wyjść bo miałam infekcje układu moczowego w tym czasie!!!
NO JAK NIE UROK TO :crazy:
Zjola........czekamy halo !!! JAK USG????

 
Nikusia, ja nie widzę Ciebie w ostatnich kliknięciach :szok: To ja nie wiem kogo jeszcze zaprosiłam :sorry:

mam nadzieję, że Twoje wyniki będą łoki :tak:

Zjola!!! Hallo!!! my tu czekamy!!! :-)

a ja już drugą kawkę połykam, byłam i wróciłam z psem (miała pobieraną krew i czekamy na wynik progesteronu :tak:)
 
No w sumie to wiecie ...jak do tej pory przez 2 lata wszyscy wmawiali mi, że jestem absurdalnie zdrowa. To zaczęłam wierzyć, że jestem symulantką i sama sobie choroby wyszukuję:dry:
Teraz jak co chwila mi coś wychodzi, to już zaczynam myśleć w kategoriach: "jaka cholera jeszcze?":eek:
Balbinka, to klikam raz jeszcze :tak: powinno się już udać :tak:
 
Hejka moje kochane!

Sorki, że nie czytam, co u was ale jestem teraz taka zalatana, że czasu brak. Może w ciągu dnia znajdę chwilkę czasu i nadrobię zaległości.
Spieszę jednak zdać relację z wczorajszej wizyty.
Endometrium urosło do 8,5 mm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupi!!!!!!!!!!!
Są dwa pęcherzyki: 23 i 17 mm. Przedwczorajszy test owulacyjny ujemny, wczorajszy dodatni. Dzisiaj mam INSEMINACJĘ o godz. 20.30 !!! Proszę o wzmożone trzymanie kciuków
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif


Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
 
ZJOLA :-):-):-) &&&&&&&&&&&&&&&&&
Kochana oby tym razem wszystko dobrze się skończyło, znaczy zaczęło się oczywiście nowe życie :tak::tak::tak:
Endo chyba piękne???Bo nie wiem w jakim dniu cyklu jesteś więc ciężko stwierdzić...ale skoro tak się cieszysz to znaczy, że ok!!!!!
SUUUPER!!!!!
 
reklama
Nikusia - dzisiaj 12 dzień cyklu. Od 9 do 11 endo przyrosło 3 mm, znaczy 1,5 mm dziennie. Dzisiaj więc może osiągnąć 10 mm, a więc super!
Pęcherzyki są takie jak trzeba. Gin powiedział, że można liczyć na obydwa :tak:
 
Do góry