reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Carola, kurde blaszka to fatalnie że mała choruje :no: Echhhh zawsze tak się kumulują problemy :dry: Ale jesteśmy tutaj my - pocieszycielki, także śmiało pisz co Ci na serduchu leży ;-)

Błonka, ja też mam swój zakwas, jest już bardzo silny, ma ponad rok :-) u mnie pieczenie chleba to cała ceremonia - zagniatanie, składanie ciasta co jakiś czas, ale ja piekę w foremkach. Boję się, że jak będę formowała bochenek na blaszce to mi się rozjedzie ;-)
Jak piekę w weekendy, to mój mąż na razie uczestniczy w tym wszystkim i troszkę pomaga, tzn. odmierza składniki hahahah a później wyciąga z foremek upieczony chlebuś ;-) niby nic, ale zawsze jest mi miło jak towarzyszy mi w kuchni i interesuje się tym co robię :tak:
 
reklama
no u mnie tez kiszka ostatnio, wszyscy na okolo chorzy, babcie jade jutro do szpitala zawiezc, na 2 domy bede teraz bo pies bedzie sam od rana u babci, rodzice w pracy caly dzien wie trzeba mu ugotowac miche no i rodzica zrobic chociaz zupy zeby zjedli jak wroca, u mnie tez trzeba ugotowac i ogarnac jak to rankiem bywa, do tego coraz ciezej mi sie jakos poruszac... a jak mam za duzo czasu to znowu martwie sie czy mala sie nie przydusila pempowiną... martwie sie jak operacja babci pojdzie.. ze po operacji tzreba bedzie babci pomoc a ja dzwigac nie moge.. ogolnie dziwne dni, niech chociaz slonko wyjdzie
 
Ja też się wyleczyłam...skutecznie, nawet nie mam żadnego w domu, co by nie kusiło... jak mam być w ciąży to się na pewno dowiem w stosownym momencie:tak:
U mnie też małż się zajmuje wypiekiem (o ile tak można to nazwać);-) i też nie zostają nam żadne resztki:tak:
kwiatuszek główka do góry, zaczyna się kolejny, który przybliża Cię do spełnienia marzenia
 
Kwiatuszku, to trzymam kciuki za fasolke!!!

Gusia, uwazam, ze owu mogla byc w tym cyklu. Moznaby uznac, ze od 21 dc masz faze wyzszej temp. Wprawdzie powinno byc 0.2 stopnia roznicy, ale jednak costam mozna tu rozroznic (zakladajac, ze 17 dc byl jakis zonk ;) i wylaczyc to z szesciu nizszych temperatur przed skokiem temp. Tez mialam takie wykresy i zaszlam w ciaze przy pierwszym podejsciu, takze uszy do gory! FAktem jednak jest, ze trzeba porobic wiele innych badan, a nie kierowac sie tylko wykresem temp by stwierdzic czy wszystko jest dobrze czy zle.

zjola - trzymam kciuki, zeby @ jednak nie przylazla!!! Jeszcze nic straconego!

wow, esmeralda! Ale niusy!!! Trzymam kciuki!

Fluidkow nalapalam!
Wizyta pojutrze - nie moge juz wysiedziec na doopce... Odebralam moje wyniki hormonow i TSH nie jest zle, lekko ponad 1, fT4 takie sobie, mogloby byc wyzsze, prolaktyna 26 przy normie 25, takze na pewno dostane Dostinex, hormony typu estradiol, LH, progesteron itd w normie wg dnia cyklu :)
W piatek bedzie 13 dc, a ja zwykle owu mam ok. 18 dc, takze zobaczymy co tam ginek wypatrzy...
Wyniki emka porownalam z poprzednimi i w sumie nie sa takie az lepsze. Po prostu normy sie przez 1,5 roku zmniejszyly... Mam nadzieje jednak, ze jak ja bede zdrowa, to znajdzie sie w koncu jakis 1 zblakany wedrowiec, ktory napotka pania Jajkową ;) i beda zyli razem dlugo i szczesliwie ;)
 
Cześć babeczki.

Kora - jeszcze nie przylazła ale ma być w piątek :-(. Jakoś jak pojawia się plamienie, to zawsze przyłazi, jeszcze nigdy nie było inaczej :no:
 
Kwiatuszku ja mam oto Pan Tomasz Piernik Ponoć w Invimedzie w Poznaniu zreszta wpisz w znany lekarz i Ci się wyświetli, koleżanki mąż chodzi i są bardzo zadowoleni.
Kora to zatem siedzimy i czekamy na relację z wizyty....tak nie ma to jak zbłąkany wędrowiec, chcący zatańczyć sobie z moim jajeczkiem:tak:
Zjola mh... piątek mówisz...a który dzień cyklu masz???
 
reklama
zjola zmłotkuje Cie zaraz.. gadasz trzy po trzy.. nie masz jeszcze @ i sobie nie wkrecaj niepotrzebnie.. mamy pierwszy dzien wiosny :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
z reszta jestes zaraz po histero wiec albo teraz albo za miesiac.. juz niedlugo!
 
Do góry