reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

caro nie jestes taka stara :p tzn nie tak chcialam napisac, chcialam napisac zes mloda i ze starzy to sa nasi rodzice :) moja mama ma 45 lat :D a i tak uwaza sie za mlodzieniaszka :D zeby ty widziala jak buszujemy po sklepach :p jak 2 nastolatki :-D:-p

to jak ja miałam 22 lata to moja mama miała 44 więc wiesz :):) to samo było błonka :):)

kasiu tak przykre to :( ludzie często jakoś się cieszą gdy komuś idzie źle:(
 
reklama
17 , 18 lat, no ladnie ale znam dziewczyne... nie kolezanka ale chodzilam z nia do szkoly, w 2 klasie gim byla w zaawansowanej ciazy.. podobno matka kazala jej oddac dziecko do opieki do domu dziecka
 
Zobacz załącznik 434330
hey!! dawno mnie u Was nie bylo ale ze wzgledu, ze kiedys tu pisalam chce sie pochwalic dzisiejszym USG:) bo tak dlugim czasie staran sie udalo:)) bylam jeszcze na forum clo/bromergon... i na IUI:))
przedstawiam Wam moj 5,2mm pecherzyk:))
Blonka widze, ze tez Ci sie udalo:))
 
Ostatnia edycja:
Hejka Błonka co ty sie wiekiem przejmujesz? ja zostałam mamą poraz pierwszy mając 21! :tak: wiec żadna z Ciebie gówniara nie pisz tak. Wszystko jest si :))))))))

carol Ty sie tak nie postarzaj haha Błonka ma racje rodzice to są juz starsi ale nie my :]

Moja mama w tym roku miałaby 62lata. Ale zmarła w zeszłym roku...
 
Palu cześć ...piekne piękności ;))) ale...betaka taka wysokaaa :) może jeszcze się okaże ,że masz blixniaki:):)
podeślij trochę ~~~~~~~~~~~~~~ weterankom...:)

Carolaaa jak samopoczucie???


ja zrobiłam sobie dzis rzęsy metodą 1 do 1go i mam wachlarze ;))))


pozdrawiam wszystkie babeczki:):)
 
.... mój tato w tym roku skończy 62 w marcu.
Ja jestem najmłodsza w gangu 11-rodzeństwa. najstarsza moja sis ma 45lat
 
reklama
palu serdeczne gratki!!! no piekny ten pecherzyk a w srodku dzidzia :D super!!! zdrowka dla Was ciezarowko!!!
Kinga no ba :) ja sie czuje dojrzale ale np jak bralam slub majac 20l to sasiedzi plotkowali ze pewnie w ciazy jestem... eh no ale sie zdziwili ze jednak nie :p
a kilka miesiecy temu sasiad sie "zmascil".. troszke przytylam, mialam luzna sukienke no i pyta czy ja w ciazy jestem a ja mu na to ze nie... kurcze jaki byl czerwony ha!!!
Kinga wspolczuje... ja nie potrafie sobie wyobrazic dnia w ktorym zabraknie mojej mamy... nie przyjmuje tego do wiadomosci!
 
Do góry