reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

.... mój tato w tym roku skończy 62 w marcu.
Ja jestem najmłodsza w gangu 11-rodzeństwa. najstarsza moja sis ma 45lat
Jakiej ilości rodzeństwa??Dobrze widzę? WOW!!!!

Mama hej,a jakoś leci,dzisiaj matka znowu nam ciśnienie podniosła...Szkoda słów.
I tatę kazali ze szpitala zabrać do jutra,nie mam gdzie.
@ niet.
 
reklama
palu piękny widok juz :)

carola :(
mama :-):-):-) piękna jak zawsze:)
Kinga no tez pracowitych miałaś rodziców :) u mnie teście 6 mają pociech

byłam na wieczornym spacerku pięknie se szło zamarznętym kanałem :):)
super było
 
Ostatnia edycja:
lopop fajnie ze się przeszłaś i tak miło było :) pozytywnie....

carol no dobrze widzisz heh..

Miłego wieczorku girls
 
A więc tak: mała mnie olała i przekręciła się tyłkiem w dół. W związku z czym czeka mnie CC. Dostałam skierowanie do szpitala, mam jechać 1.03, chyba że coś się będzie działo wcześniej.
Agatka jest malutka, waży 2200, dobije max. do 3 kg. Jest „trochę hipotroficzna”, brzuszek wskazuje tylko na 32 tc, ale „wygląda na ładne i zdrowe dziecko”.
1.03 zrobi mi usg i ktg i albo od razu mnie zostawi na CC albo jeszcze puści do domu w zależności od wyników.
Nospy mam już nie brać, Acard odstawić tydzień przed szpitalem.
Pobrała mi wymaz, jutro mam go zanieść do lab. i od razu zrobić badania: morfologię, mocz, HBS, WR, anty HIV i anty HCV.

Trochę się martwię tym małym brzuszkiem :(
 
kahaka brzuszkiem sie nie martw, jak lekarz mowi ze wyglada na zdrowa dzidzie to tak jest.. stosuj sie do zalecen a 1 marca sie moze uspokoisz :) cc to nic strasznego :) trzymamy kciuki za szczesliwe rozwiazanie :) zobaczysz bedzie wsio ok!! mysl pozytywnie :)
 
A więc tak: mała mnie olała i przekręciła się tyłkiem w dół. W związku z czym czeka mnie CC. Dostałam skierowanie do szpitala, mam jechać 1.03, chyba że coś się będzie działo wcześniej.
Agatka jest malutka, waży 2200, dobije max. do 3 kg. Jest „trochę hipotroficzna”, brzuszek wskazuje tylko na 32 tc, ale „wygląda na ładne i zdrowe dziecko”.
1.03 zrobi mi usg i ktg i albo od razu mnie zostawi na CC albo jeszcze puści do domu w zależności od wyników.
Nospy mam już nie brać, Acard odstawić tydzień przed szpitalem.
Pobrała mi wymaz, jutro mam go zanieść do lab. i od razu zrobić badania: morfologię, mocz, HBS, WR, anty HIV i anty HCV.

Trochę się martwię tym małym brzuszkiem :(
no to ci napiszę żebyś potem ne rodziła 4 kg bąbla :) moja koleżanka tak miała dokładnie jak ty:)
no co ty nie martw się :) będzie dobrze super że zdrowa i ładna ( za mamusią) kochana myśl o rzeczach przyjemnych , wyprawka już przygotowana tak ???
 
Kasia bedzie wszystko oki nie martw sie na zapas. a brzuszek jak mały to nie znaczy ze cos nie teges bo widziałam wiele małych brzuszków tuż przed porodem. spokojnie. A mała może sie jeszcze przekręci.. :) musisz myslec pozytywnie
 
reklama
Do góry