reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Kora - to racja z tą organizacją ale my mamy dwa pokoje i maleństwa nie mogę wepchnąć dwudziestolatkowi do pokoju. Chyba będę musiała wyprowadzić młodzież :cool:
Widzę, że ty z drugiego końca Polski, więc ja na pewno nie pokuszę się o wizytę w tamtych klinikach.

Carol - ja nie chcę nic mówić ale mojej koleżance test wyszedł dopiero po tygodniu od spodziewanej @. Miała po prostu niski poziom hormonów. Jej córcia ma teraz 6 lat.
Może u ciebie jest podobnie?

Błonka - lepiej być gówniarą niż ryczącą czterdziestką, uwierz mi.
 
Ostatnia edycja:
Hej Babki.

wikula, jestem bardzo spokojna. Wcześniej się stresowałam, bo bałam się, że za wcześnie urodzę. Ale teraz dotrwałam do 36 tyg, to odetchnęłam.

Kahaka strasznie się cieszę, że to już. Dopiero nam teścik prezentowałaś a zaraz zobaczymy Agatkę. ;-)

kahaka eh ty juz lada moment mozesz rodzic, ale ci zazdroszcze.. ja tez juz chce finisz!!!

Skąd ja to znam...

czuje sie przy was gowniarą...

A ile właściwie masz lat Błonka?
 
Wiecie co, właśnie rozmawiałam z koleżanką ze szkoły, że jakiś czas temu ktoś puścił plotkę, że poroniłam i że wracam do pracy…Włosy dęba stają, co ludzie potrafią wymyśleć :-(
 
kasiu pewnie ktoś to powiedział bo mały brzuszek masz :)
wiesz wg niektórych ja też co roku jerstem w ciąży a już w ogóle byłam jak moja siostra bliźniaczka była w ciąży to nby ja też że razem:-D

zjola ja po laparoskopii dostała 2 tygodnie zwolnienia
&&&
carola popatrz u ciebie ani widu ani słychu a mnie już pobolewa podbrzusze:-(
 
Ja od października nie widziałam się z nikim z pracy, więc nikt nie wie, że mam mały brzuch. Przykre, że ludzie takie głupoty gadają.
 
reklama
Do góry