reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Dzieki za powitanie :)

Carolineee - u Ciebie z hormonami jest problem, to tak moze byc, ze sie cykl bardzo waha w dlugosciach.
Bierzesz caly czas Bromergon? Jak Ci z nim? Ja sie czulam po nim fatalnie, potem probowalam Dostinexu, ale tez bylo niebardzo. No i po bromku posypala mi sie tarczyca i obudzilo Hashimoto.
Badalas TSH, fT3, fT4? Jakie masz wyniki? Moze powinnas leczyc tarczyce...
 
reklama
wikula, jestem bardzo spokojna. Wcześniej się stresowałam, bo bałam się, że za wcześnie urodzę. Ale teraz dotrwałam do 36 tyg, to odetchnęłam. A u Ciebie jak tam? Kiedy masz sprawdzenie czy dalej masz tę bakterię?
Kora, cześć! A Ty bierzesz teraz jakieś leki? Macie w ogóle jakiś plan działania?
 
kahaka - biore Euthyrox, bo mam niedoczynnosc tarczycy, ale caly czas mam w miare regularne cykle z owulacja po srodku (sprawdzam znow testami owu). U nas najprawdopodobniej problem jest z Mezem, ale nikt nie wie o co moze chodzic. Mysle, ze to moze byc to - slyszalyscie o tym bialku?:
Plemniki i dziurawa czapka niewidka - odkrywcy.pl
Przeczytajcie koniecznie.
Plan mamy na razie taki, zeby obserwowac cykl, trafiac w owulacje, pojsc do kliniki bezplodnosci (innej niz kiedys) i zobaczyc co powie lekarz. Obawiam sie, ze bedzie kazal robic wszystko standardowo jak robilismy w poprzedniej klinice i znow staniemy na badaniu po stosunku i HSG. Moze tym razem jednak to zrobimy. Ja sie boje HSG jak cholera, ale moze jak lekarz dobrze do mnie "podejdzie" to sie zdecyduje. Obaczym!
Dalismy sobie czas do sierpnia. Wtedy Cora idzie do szkoly i musimy zrobic jej remont pokoju ;) Albo wiec bedziemy wstawiac biurko i szafe albo biurko i pietrowe lozko ;) (lub przemeblowanie w ogole w calym domu). Moze przedluzymy ten czas troszke jesli np. lekarz powie, ze dajmy sobie czas do konca roku, bo wtedy bedzie z jakiegos powodu wieksza szansa na powodzenie, ale dluzej juz nie bedziemy czekac, bo juz za duza roznica wieku by byla, my juz starzy, kupa kasy na reorganizacje zycia...
 
Lopop - po podobnym zabiegu, trzy lata temu dostałam tydzień L4, więc może teraz też. No a przynajmniej na ten jeden dzień, to tak.

Bree - dobrze, ze u malucha wszystko ok :)

Kasia - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę

Carol - dziwny ten twój przypadek. A ile dni jesteś po terminie @?

Kora - a do jakiej kliniki chodziliście?
Starzy? No to ja nie powiem ile ja mam lat! Jak w końcu się uda, to różnica wieku będzie 20 lat albo i lepiej :-D

Błonka - cierpliwości, ty też się doczekasz finiszu :tak: Ja bym chciała być chociaż na początku.
 
Kora - a do jakiej kliniki chodziliście?
Starzy? No to ja nie powiem ile ja mam lat! Jak w końcu się uda, to różnica wieku będzie 20 lat albo i lepiej :-D
.

Chodzilismy do InVicty w Gdansku, a teraz jestesmy umowieni do Gamety w Gdyni.
Pamietam ile masz lat, bo kiedys mowilas :p Moj mąż jest starszy od Ciebie ;), a roznica wieku utrudnia nam po prostu zorganizowanie mieszkania w jakis rozsadny sposob. Gdyby moje pierwsze dziecko mialo 20 lat - tez by mi to nie robilo roznicy, bo by pewnie ono wynioslo sie na swoje ;)
 
reklama
Do góry