reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Iza to dobrze,ze przechodzi i dzięki za &&&&&&&&&-tak jest projekt trzecie dziecko MUSI sie udac i mi i Tobie!!!

Ewcia-ja testuję w niedziele i Beatka a w środę Rurka:))
 
reklama
mama, ja też zaciskam wszystkie moje 4 kciuki haha
Ewcia, smacznego

Dziadek w szpitalu. Dziś rano dostał paraliżu jakiegoś, myśleli, że udar. Zrobili tomografię i okazało się że jest guz w głowie :-( Nie wiadomo dokładnie jaki i gdzie, w poniedziałek dopiero będzie neurochirurg...
 
kahaka zdrówka dla dziadka...
u mnie babcia miala udar i lezy lewostronnie sparalizowana niestety w osrodku,bo ja nie dałabym rady jej pomoc...
 
mama wczesnie ci dzieci poszy spac mi jeszcze szaleja
ale u nas jest godzine do tylu czyli dopiero 20.00
sa u ciebie jakies objawy
bo u mnie wszystko ustalo
nawet cycuchy juz nie bola
no ale zobaczymy w niedziele w koncu mamy 7 rocznice slubu
szczesliwy numer
 
Beatka moje zawsze chodza o 19.30 spać ,dziś wyjatkowo dłużej posiedzieli do 20;-)
co do objawów to mam jedynie apetyt od 3 dni-ciągle bym jadła..troche nerwowa jestem ,ale to pewnie dlatego ,ze sie zbliza godzina zero!!
śluzu mało
opryszczka mi wyszła wczoraj na ustach
czasem ciągnie podbrzusze...

ot i wszystko,ale testuje w niedziele-juz sie nastawiłam:))))

a u Ciebie może po lutce ustały piersi..nie raz tak działa...
 
reklama
Do góry