reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

kahaka no łądnie schudłaś,,ale własnie co z efektem jojo..powiedziala ci cos ta dietetyczka na ten temat,,to jest zawsze ból z odchudzaniem,,niby schudniesz,a potem co,,,cale zycie trzymac diete,,hmm,,,tak sie nie da...

Ja dzwnilam do P i wiedzialam,ze nie zjedzie za szybko, juz myslalam,ze wraca,a on dopiero u kolegi podczepia auto,,czyli ze dwie godz jeszcze,,standard....

mama alez ja jestem uwazna i uwazam na kominy,heee

Boli mnie szyja ,gardlo,,ja pikoleeeeee

Ja ogladam American Pie 2,,leci na 1...
 
reklama
mamita &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a lewym czy prawym:-D

kurcze głodna jestem..sama nie wiem co bym zjadła...hmmm...fryty???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama bedzie dobrze...normlanie wierze w nasza zaczeta majówkę.....&&&&&&&&&&&&&&& wszystkie lewe prawe dolne górne....
 
mama a już mi trochę przechodzi, trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

projekt "trzecie dziecko" musi się udać :-):-):-)
 
reklama
oo to faktycznie masz cisze...
ja w sumie tez

synek bedzie w niedziele....juz sie steskniłam za nim....

a wy we wtorek testujecie,,a potem kto w kolejce??

Iza fajnie,ze juz ci lepiej....
 
Do góry