reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
hej dziewczęta, witam się przy kawusi...

Mama może jest szansa-trzeba poczekać do jutra czy koczy czy nie...
Ja dlatego lubię tempki właśnie bo już wcześniej wiadomo a nie trzeba czekać do @ ...
 
mari ja w irlandii w limerick
martusia czesc!

Lece do pracy za 15min, poczytam Was jak wroce wieczorem. Nie chce mi sie jak cholera, bo wczoraj przylazla @ wieczorem ,jak nigdy, bo zawsze przylazi rano
 
Ech, Amalfi, czemu te wredne @ nie chcą nas zostawić w spokoju? Miłej pracy i do wieczorka!
Marta, cześć :-)
rurka, kiedy testujesz?

Widzę, że dużo Was mieszka za granicą. Jest ktoś z Mazowsza? ;-)
 
Dawno się nie odzywałam, ale jakoś tak wyszło
teraz nie bardzo umiem wkręcić się w rozmowę, ale będę dzielna i spróbuję...

Też macie taką ładną pogodę??
 
amalfi i u mnie wczoraj zawitała @
cześć wikula :)

tak mi dzisiaj leci że co 3 godziny tampon muszę zmieniać więc nie wiem co by było po acard jednak ginek wiedział co i jak u mnie

miłej soboty życzę:)
 
reklama
dzieki za wsparcie babki...
Wikula- witaj-wbijesz sie w rozmowe -spoko:)
u mnie tez słonko ,mały wiaterek więc milusio..

Iza ja tak jak Martusia lubie tempki bo mio ,ze dól to już wiem ,ze nie ma sie czy łudzić...i brak @ napewno nie bedzie tu oznaką fasolki..

Beatka-tulę -kuzwa ile my sie tu wszystkie bedziemy starać !!!!!!!!!!szlag by to (*&^%$#@#$%^&*()(*&^%$#@#$%^&!!!!

Amalfi,Lopop- przytulam z powodu @!!:(

Mari- cześc kobietko:)
Kahaka- jak dziadek???

Lilith-gdzie jesteś ?????
 
Do góry