reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

martusia - witaj :) witaj :) , widocznie masz taki dzien, że Ci się nic nie chce, ja musze jeszcze leciec na działkę kwiaty podlać, co własnie czynie i się żegnam ... do juterrka dziewczyny :)) pa pa A i jeszcze do dentysty na 20 brrrr !!!
 
reklama
hej wam

Juz weekendzik....
Moj pojechal auto zaholowac,,a potem moze gdzies brykniemy na piwko albo do znajomych,,sama nie wiem...

Wisienka witam sie,,,i gratuluje..
magda no wow super wiesci gratulacje ciezaroweczko...
kahaka fajne torebki..
Marta robisz karteczki wow...
mama jak tempka,,,
kurcze trzymam mocno&&&&&&&&&& bo majówka widze super zaczeta...
palemka buziole...
mama jestem........miałam rade,,wrocilam ppo 15,,potemz moim posiedzialam,,zjedlismy i polazł...
 
jejciu boli mnie prawa strona gardła,,nie moge nic połykać....musze jaki syrop czy tabsy zażyc..amam nadzieje,ze to nie angina,bo sie wykoncze zastrzykami...

nie ma nikogo...???????????
 
Hej,

a ja dzisiaj mam jakiś dołeczek, ktoś mi powiedział, że gdyby był w Polsce ten program "jak się nie ubierać" to by mnie zgłosił :baffled:
Kurcze w sumie nie wyglądam jak z żurnala, ale cholera jasna mam dzieci, dom, w którym trzeba duuuużo zrobić, żeby wyglądał dobrze, brak mebli w dużym pokoju i miliony ważniejszych wydatków niż super modne ubrania:crazy: Nawet wakacje są dla mnie ważniejsze, bo to radość dla mnie i dzieciaków.
Zaczęłam myśleć o jakimś dodatkowym zajęciu, ale nie wiem co, bo w sumie mam troszkę czasu do południa na swoich drugich i nocnych zmianach...

No i tak mi zeszło od myślenia o wyglądzie do przykrego tematu kasy.
A jeszcze wczoraj byłam szczęśliwym człowiekiem:baffled:
 
Iza no prosze cie,moze ktos miał zły humor albo coś i poprostu wyzył sie na Tobie,nie przejmuj sie,albo poprostu ci zazdroszcza dzieci,domu,meza....weź olej to...na pewno nie nadawałabyś sie do tego programu;-)
 
Iza, przestań, olej. Ktoś miał zły dzień, nie możesz z tego powodu wpadać w dołek. Zresztą sama mówisz, że nie jest z Tobą tak źle ;-)

Ja sama siedzę, mąż pojechał z teściami do Ciechanowa do szpitala, bo znowu dziadek leży :-(

Dziewczyny, juz mam dość tej mojej diety! Niby już schudłam tyle co chiałam, ale nie mogę teraz rzucic się na słodycze, bo będzie klapa w postaci jo-jo.
 
Iza-Izunia...proszę Cie kochana...
powiedz kto to a juz lecę
:)))))

olać i zapomnieć..
zawistnych ludzi nie brak...bądz nadal szczęśliwa!!

Kahaka- rozumiem Cie-ja sie rzuciłam troche na słodkie i kiloski wróciły-mniej ,ale jednak;/

Ewcia- witaj zalatana:))

Lilith- a Ty gdzie kochana??

Palemka- przyjemności na działce i ...u dentysty:))
 
Ewcia na zdrowie;-)

kahaka zostaw słodycze, nie wolno:-p
mama a to kuzynka w sumie dobra dusza, chciała pewnie dobrze...
 
reklama
Do góry