reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
To badanie pokazuje ile nam zostalo jajeczek do menopauzy? Dostajesz wynik np z liczba 300?
 
No i dostalam@aż płakać mi się chce.Bugu. to chyba zacznę sobie sprawdżąć kiedy mam owulacji, gdyż do tej pory liczyłam z kalkulatorów dni płodnych. Dziewczyny czy jakieś konkretne testy polecacie? Albo o co chodzi dokładnie z tym mierzeniem temp.?
 
reklama
MarWoj79 ściskam mocno! Głowa do góry! Nowy cykl, nowa nadzieja. Testy polecam z Rossmana. Ale najbardziej chyba polecam obserwację śluzu i szyjki. Nigdy się nie mogłam do tego przekonać, a teraz trzeci cykl badam i naprawdę fajnie się swój organizm poznaje. No i nie ma takich rygorów jak przy mierzeniu temperatury.
 
Do góry