reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Lux to tak samo jak do mnie bez kija nie podchodz ale moje kochanie juz wie jaki mam pms i schodzi mi z drogi a wrecz pomaga alez mi daje jajnik popalic prawy boli od 3 dc wiec chyba bedzie wiecej pecherzykow dominujacych masakra ale boli
 
reklama
ja raz rozbilam talerz, bo nie wytrzymalam, nieraz moj jak widzi, ze zaczyna mnie nosic to wychodzi z domu i wraca po godzinie a ja jestem juz w cudownym nastroju hahha
oj to trzymam kciuki by byl ogrom pecherzykow!!!
 
Popieram ja szytuje nieraz nawet 3 razy tak dotyk jego dziala

Zazdroszczę wam dziewczyny :):)
Mi akurat jeździec nie daje tyle frajdy, praktycznie nie czuje prawie nic w tej pozycji. Moze czasem jak sie jakoś odpowiednio wygne..
Ale ja mam po prostu z definicji bardzo mało wrażliwe ciało. W piersiach np nie czuje ani troszeczkę przyjemności.
Ale spoko, jakoś sobie radzimy. :)
Tak, gadaliśmy nie raz o tym. Dosyć mocno go to frustrowało, ze mnie nie moze zaspokoić porządnie. Ale juz odpuścił, i dobrze, bo ja sie stresowałam jego frustracja bardziej.
Wciąż szukam i uczę sie swojego ciała, takze moze kiedyś sie uda osiągać szczyty ;)
 
a
Zazdroszczę wam dziewczyny :):)
Mi akurat jeździec nie daje tyle frajdy, praktycznie nie czuje prawie nic w tej pozycji. Moze czasem jak sie jakoś odpowiednio wygne..
Ale ja mam po prostu z definicji bardzo mało wrażliwe ciało. W piersiach np nie czuje ani troszeczkę przyjemności.
Ale spoko, jakoś sobie radzimy. :)
Tak, gadaliśmy nie raz o tym. Dosyć mocno go to frustrowało, ze mnie nie moze zaspokoić porządnie. Ale juz odpuścił, i dobrze, bo ja sie stresowałam jego frustracja bardziej.
Wciąż szukam i uczę sie swojego ciała, takze moze kiedyś sie uda osiągać szczyty ;)
o seksuologu myslalas?
 
Kiedyś przeszło mi przez myśl. Moze sie kiedyś wybiorę. Swojego to na pewno nie zaciągnę, ale mam nadzieje, ze samemu tez mozna iść i coś to daje..
 
U mnie nadal okresu brak☺oby tym razem się udało!! Piersi nadal bolą. . Jak na razie brzuch mnie nie boli jak to zwykle bywa przed zbliżającym sie@.
 
reklama
Do góry