reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ehhh dziewczyny....Agata to Agata... nic sie nie dowiedzielismy!!! nie wiemy o co jej wczoraj chodzilo!!! zdrowa jest... chyba ma za dobrze z nami :dry: duzo wymagamy, ale tez na duzo pozwalamy... zapowiedzialam jej, ze bedzie miala tresure jak dalej bedzie tak z nami postepowac ;-)


Agitatka kupilam Hotpoint WMUD9627P... 9kg load, 1600 rpm spin. Planowalam kupic ciut tansza za 299f (ze spinem 1300) ale moj maz stwierdzil, ze nie ma co zalowac kasy, zuzycie energii jest mniejsze, wiekszy wsad i ma wieksza moc wirowania, dorzucil mi nadplanowa roznice, bo stekalam, ze za droga :-p no i w koncu mam te niby lepsza...zobaczymy!!! ona ma mase fajnych/krotkich programow + jeden bajer - odswiezanie para :-) program 20minutowy... moj maz sie smieje, ze mnie latwo naciagnac na nowinki techniczne hihihihi

w sumie to nie ma co oszczedzac.... ja nie nawidze kupowac byle czego... nie stac mnie na podwojne zakupy a poza tym jak mam sie wsciekac, wyklinac, to lepiej od razu kupic coslepszego i byc zadowolonym!!! to samo bylo z lodowka... kupilam porzadna i jesteb bardzo zadowolona!!


Roxii zastanawiam sie nad ta trylogia!!! musze poszukac tych ksiazek, ale na Kindla, bo u nas tyle ksiazek w domu, ze czesc moich i Agatkowych spokowalam w kartony i dalam na strych!!! nie mamy ich gdzie trzymac... jak dokupie trzy kolejne ksiazka - papierowe - to moj maz dostanie zawalu :-D

u nas ostatnio kult Kindla - kazdy ma swojego i namietnie uzywa, nasz maly zgrzytek dostal w spadku od meza, kupilismy jej ksiazki i czyta jak szalona....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Osinka masz rację lepiej kupić raz a porządnie :-) Jestem tego samego zdania :tak: Ja mam whirlpoola też ma ten bardzo krótki program. Mi osobiście to podobają się boscha i simensa wszystkiego rodzaju sprzęt agd :-)
edith ​jak samopoczucie?
 
Agitatka, dzieki kochana, jest w miare niezle :) Obsprzatalam dzis caly dom, @ mi sie konczy, wiosna za oknem...poza tym jestem tak jakos fajnie pozytywnie naladowana Twoja wiadomoscia :) Pomalu planuje wyjazd do pl., jeszcze nie zdecydowalam dokladnie kiedy ale mysle, ze jakos w marcu napewno. Mamy z moim P. troche zalatwien jeszcze i jak to wszystko ogarniemy to polece. ale generalnie marzec juz niedlugo i ciesze sie ze zobacze sie z rodzina, no i z tata przede wszystkim.
A Ty jak tam? rozumiem, ze na rozmowe w sprawie pracy nie poszlas.. ;-)
 
Agitatka Bosch jest super, tylko strasznie drogi!!! zauwazylam,ze niemiecki sprzet w UK jest strasznie drogi i posh...


dziewczyny, czy zamawiala ktoras z Was okulary w
???

widzialam, ze maja teraz oferte - 2 pary designer glasses od 99f, w cenie szkla i badanie wzroku...

nigdy nie kupowalam tu okularow, a moje to wolaja o pomste do nieba... robilam okulary 2 lata temu w Pl, szkla mam strasznie poysowane i zniszczone... az wstyd!!!!:angry:
 
Joasia miałam ci właśnie zaproponować, ze tez ci wyśle (mam polski sklep jakieś 15metrow od domu:-)) ale edith mnie uprzedzila:-)

Agitatka i widzisz los zdecydował, że musisz sie zająć kolejnym dzieciaczkiem a nie pracować;-) ja z doświadczenia juz wiem, ze nie powiem nikomu dopóki sie będzie dało. Nawet w pracy nie powiem, dopóki nie usłyszę serduszka, chociaż u mnie w pracy jest obowiązek powiedzenia od razu. ale bede bardzo uważać i starać sie unikać sytuacji, gdzie mogę być zaatakowany przez dziecko. Na szczęście teraz mam fajne dzieci i jest łatwiej niż rok temu. Teraz tylko trzeba zajść przed lipcem:confused:

Roxi jak tylko skończę czytać książkę, ktora zaczęłam kilka dni temu to biore sie za tego Graya. Swoje juz odleżal na półce. A i jedna z moich koleżanek w trakcie czytania tych książek zaszła w ciąże!! Podobno wraca ochota na sex ;-)

Edith probujecie dalej czy chwilowo nie masz głowy do starań? Ciesze sie, ze radość życia ci wraca. Mi tez słonko dużo dało.

A ja mam URLOP. Tydzień laby. Oj jak sie ciesze :-)
 
Ostatnia edycja:
Osinka wiem, że drogie, ale ja kupując lodówkę uparłam się na simensa i mężuś uległ. A jest bardzo oszczędny, żeby nie powiedzieć skąpy :-D
aniołkowa dlatego zrezygnowałam nawet z tej rozmowy o pracę, facet jakiś wyrozumiały był, a zresztą nie miał wyjścia. Nie chce ryzykować.
W niedziele jadę do polskiego ginekologa, bo duphastonu mam mało, a chce trochę poprzyjmować jakiś progesteron po ostatnim. Myślę, że nie będzie problemu z wypisaniem, w końcu płacę i wymagam.
Zobaczcie jak to jest z tym obwieszczeniem tak cudownej wiadomości rodzinie i znajomym - wahasz się, a kobietkom z forum mówi się od razu bez oporów :-D:-D
 
Aniolkowa, chcialabym bardzo, bardzo probowac dalej, ale nie wiem jak to bedzie. Zalezy wszystko od tego kiedy polece do polski. Zdazymy starac sie jeszcze w tym cyklu a pozniej to juz nie wiem. Nie mam pojecia jak dlugo zostane w polsce. Z jednaj strony staram sie o tym nie myslec, tym bardziej ze mam mnostwo innych spraw na glowie, ale gdzies tam gleboko caly czas siedza mysli o dziecku, ktorych nie da sie przeciez ot tak wylaczyc.
A ty ktory masz dc? bo juz mi sie wszystkich cykle mieszaja ;-) masz jakies plany na ten tydzien urlopowania sie? :-)
 
reklama
edith u mnie 10dc i owu wypadnie mi w urlop. Juz zapowiedzialam mężowi, ze jak zadzwonię, szybko ma rzucić wszystko i przyjechać :-) A ja zamierzam odpoczywać, odsypiać, poświęcić czas na spacery z pieskiem po lesie, no i biore sie za czytanie Graya;-)
Wiem, że nie da sie odpuścić myśli o dziecku. Nawet jak ma sie wiele spraw na głowie to zawsze gdzieś tam z tylu głowy siedzi nam ta ciąża.
Ta moja koleżanka, ktora jutro ma ivf powiedziała mi, że mimo, ze wie, że w ciąże naturalnie nie zajdzie( starają sie od 8-9lat) to każdego miesiąca czeka z nadzieją i płacze jak przychodzi @.
Trzymam kciuki, zeby coś dobrego sie u ciebie w życiu wydarzyło. Zeby tata miał sile walczyć dla wnuka!
 
Do góry