reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Witajcie mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojeo grona :-):-) a teras napisze wam krotko jak to u nas wyglada ze straniem. stramy sie z meze juz ponad 1,5 roku o 2 dzidzie i dopiero jakis czas tem tchnelo mnie ze cos nie tak wiec poszlam do gp ten zbadal krew i mocz z krwi wyszlo ze mam za duzo meskiego hormonu testosteronu i prawdopodobnie zespol policystycznych jajnikow :-:)szok::-( wiec dostalm skierowanie do endokrynologa czeklam jakies 3 miesiace i sie doczekalam zrobiono mi usg dopochwowe i tak zeczywiscie mam mnostwo takich drobnych cyst na jajnikach niestety:-:)-:)-( potem zrobiono mi badanie droznosci jajowodow i te naszczescie sa w jak najlepszym porzadku. dostalam wiec tabletki nie pamietam nazwy jak cos to napisze pozniej ktore mma brac od 3 do 7 dnia miesiaczki kontrolowac mocz i nastepna wizyta we wrzesniu .dziewczyny czy ktorac ma zespol policystycznych jajnikow?????? albo przyjmowala tabletki zeby zwiekszyc jajeczkowanie??? powiem Wam ze jestem przerazona ze to tak dlugo trwa i nigdy bym nie pomyslala ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze a nie chce poprzestac na 2 dzieci ale chyba wiecej nie bedzie mi dane miec.... pozdrawiam Was :-)
 
gwiazdeczka27 Moja kol, ma policystyczne jajniki i brała tabletki na zwiększenie jajeczkowania. Z pierwszej ciąży ma bliźniaki a teraz jest 2x w ciąży(z jednym) ale za każdym razem jadła te tabletki.
 
Witam Was dziewczynki. Ja tradycyjnie nie miałam neta.
Roxii, fajnie że i Ty wróciłaś.
Witam też całe grono nowych dziewczyn.
Kama83, tak mi przykro z powodu taty. Jedna dusza przyszła,a druga odeszła. Trzymaj się kochana.
Trzymam za wszystkie kciuki.
Ja mam termin za tydzień.
 
Megan, miło że się w koncu pokazałaś :) Co u Ciebie?
Może nam się wątek rozrusza teraz :)

Ja czekam jeszcze ze 4 dni ale nie testuję.. zobacze po tempce co i jak.

Wizyte mam u gp w czerwcu, u nas nie powinno być wysyłania do ginów ale od razu do kliniki. Tym bardziej, że ja i mój już dawno temu mieliśmy badania jakieś robione i dawny GP mówił, że my od razu do kliniki się kwalifikujemy. Zresztą miał nas skierować ale zapomniał o czym dowiedzieliśmy się po 3 miesiącach ;/
Teraz już nie odpuścimy :D
Zawsze człowiek jest spokojniejszy, jak wie, że coś już jest w toku, dzieję się coś w sprawię badań czy leczenia, niż takie czekanie na niewiadomo co.

Polaa co tam?? Juz po starankach? ;>
 
witajcie dziewczyny6 fajnie tu macie tylko malo piszecie fajnie wiedziec ze nie jestem z tym problemem sama. Ja milam brac teraz te tabletki jak dostane @ ale niestety musilam to odlozyc bo mamy juz zaplanowane i zaplacone wakacje a biorac te tabletki musze oddawac mocz do badanie a nie bede w stanie bedac w hiszpanii moze pomyslicie ze to glupie tak ze wybieram wakacje zamiast stranaia ale dlugo nad tym myslalam ale wiem ze taki odpoczynek tez nam sie przyda taki luz psychiczny i fizyczny a kto wie moze na wakacjach zaskoczymy :-):-):-)
 
reklama
Witajcie mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojeo grona :-):-) a teras napisze wam krotko jak to u nas wyglada ze straniem. stramy sie z meze juz ponad 1,5 roku o 2 dzidzie i dopiero jakis czas tem tchnelo mnie ze cos nie tak wiec poszlam do gp ten zbadal krew i mocz z krwi wyszlo ze mam za duzo meskiego hormonu testosteronu i prawdopodobnie zespol policystycznych jajnikow :-:)szok::-( wiec dostalm skierowanie do endokrynologa czeklam jakies 3 miesiace i sie doczekalam zrobiono mi usg dopochwowe i tak zeczywiscie mam mnostwo takich drobnych cyst na jajnikach niestety:-:)-:)-( potem zrobiono mi badanie droznosci jajowodow i te naszczescie sa w jak najlepszym porzadku. dostalam wiec tabletki nie pamietam nazwy jak cos to napisze pozniej ktore mma brac od 3 do 7 dnia miesiaczki kontrolowac mocz i nastepna wizyta we wrzesniu .dziewczyny czy ktorac ma zespol policystycznych jajnikow?????? albo przyjmowala tabletki zeby zwiekszyc jajeczkowanie??? powiem Wam ze jestem przerazona ze to tak dlugo trwa i nigdy bym nie pomyslala ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze a nie chce poprzestac na 2 dzieci ale chyba wiecej nie bedzie mi dane miec.... pozdrawiam Was :-)



Ja też mam to zdiagnozowane ale tylko przez GP nie wysłał mnie nigdzie nawet do ginekologa :-( dał mi Metformin biorę go od miesiąca plus dieta bo spadek wagi (nie mam nadwagi) ponoć pomaga. Staramy się od 8 -mc i na razie nic u mnie to pierwsze dziecko. Martwi mnie że GP postawił diagnozę tylko po badaniu usg i krwi, wydaje mi się że powinien mnie wysłać do specjalisty.

Czy może któraś z was wie jak wygląda leczenie tu jeżeli minie rok, gdzie nas wyślą i jakie badania będą robić?
 
Do góry