reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Cześć Dziewczynki!
Dawno mnie nie było na forum, ale już jestem. Pogoda taka piękna, ze każdą wolna chwile spędzam na świeżym powietrzu a nie przed komputerem.
Wracam do gry :) Wczoraj miałam zastrzyk wyciszający ... więc teraz czekam na @, całą górę tabletek i czopków, kilka skanów ... oraz transfer mojego mrozaczka :) Mam nadzieję, że teraz się uda!
Trzymajcie się i cieszcie piękną wiosną!
 
Kama - Świetnie się prezentujesz ( Ty i Twoj brzuszek) !!! Prześli nam trochę ciążowych fluidów ... to może reszta dziewczyn też będzie mogła wstawić taki fotki za jakiś czas :)
 
Dzieki dziewczyny za mile komentarze.Tak szczerze to nawet nie napisze wam ile przytylam bo sie nie wazylam:-p Ale widze po sobie ze wszystko poszlo w brzuszek:-D

Przesylam wam troche fluidkow bo czesc sie upomina a tak poza tym to juz dawno nie wysylalam i widze ze jak do tej pory zadna nie dolaczyla do mnie:-(~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Trzymajcie sie kochane i korzystajcie ze slonka:tak::-)
 
Kama - dzieki za fluidki, mam nadzieje, ze beda baaardzo zarazliwe dla nas wszystkich.

Megan - czesc, i dzieki za kciuki, przydadza sie :)

Dziewczyny, mam pytanie: zna ktoraj jakiegos dobrego prywatnego ortopede na wyspach?

Oblalyscie kogos w ten lany poniedzialek? Ja sie zaczailam na mojego M, ale niestety wiecej wody przyjelam ja niz on :)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za gratki:-D

Nawet nie wyobrazacie sobie jak sie ciesze ze synek jest juz z nami:tak: Porod byl 3/05 szybki i nie spodziewany,rano dostalam skorczy a wieczorem przed godz 18 synek byl z nami:-D Bylo troszke problemow bo maly mial zbyt wysoki dwutlenek wegla oraz niski poziom cukru ale juz po 2 godz. wszystko wrocilo do normy.Okazalo sie ze Alex byl glodny i trzeba bylo go nakarmic:-D:-p Dominik jak na razie jest szczesliwy ze ma w koncu braciszka i wszystko by chcial robic kolo niego.Co do Alexa to nie ma z nim problemow,przespi mi prawie cala noc i budzi sie tylko na jedzenie.W ciagu dnia to samo wiec mam czas spokojnie sobie odpoczac i dojsc do siebie:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Mozna do Was dolaczyc??;-)
Właśnie z mężem się staramy o drugiego dzidziusia:tak:
Mamy juz synka, który dzisiaj kończy 1.5 roku:tak:
(z Nim to udało sie za pierwszym razem:))
teraz za nami juz 1 cykl, w srode mam dostac @, mam nadzieje, ze nie przyjdzie...
ale jakies dziwne mam przeczucia, ze tym razem sie nie udalo za pierwszym razem:(
Mam nadzieje, ze sie myle.
Zycze powodzonka wszystkim starajacym sie :tak:
Kama Gratulacje :)
 
Do góry