reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

Kama kochana gratuluję !! I jaki syneczek śliczny :) Fajno, że od razu fotkę wrzuciłaś.
Co do porodu, to świetnie, że poszło tak szybko :) jeszcze raz gratuluję :*

Witaj Polaa, pisz jak najczęściej, bo coś nam wątek umiera :(
Trzymam &&& za udany cykl :)
 
reklama
LILITH bede sie starala pisac jak najczesciej;-) przed laptopem siedze zawsze jak Mlody spi:tak: a ze teraz pora jego drzemki to korzystam ;)
widze, ze coreczka niedlugo obchodzi urodzinki ;)
 
Owszem, więc przygotowujemy powoli plan imprezy ;p Oby tylko pogoda dopisała, bo obecnie nie wiadomo czego się spodziewać :)

Rozumiem, że nie pracujesz tylko siedzisz z synkiem w domu?

Dziewczyny co u was?
A gdzie jest Agnieszka??
 
LILITH rzeczywiscie tu jakos cichutko;-)
tak, siedze z synkiem w domu:tak:
chociaz czasami pracuje w weekendy, maz pracuje na nocki wiec nie mam raczej mozliwosci pojscia do pracy:no:
jeszcze nie dawno pracowalam tez w domu (ale teraz maja zastoj w firmie) robiac skarpetki, tzn. paruje je, metkuje, pakuje itp. :-) Mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy w najblizszym czasie:-)
udanej imprezki corki zycze:tak:
 
To jak miałaś jakieś zajęcie do domu to fajnie.. mam nadzieję, że wróci wszystko do normy :)
U nas od kiedy córa do szkoły chodzi, też marzy mi się jakaś pracka ale nie dałabym rady pogodzić jego godzin wyjścia i powrotów z godzinami pracy. Obecnie zastanawiam się nad kursem dla tłumacza [ który bardzo i mnie pomoże ] i wtedy mogłabym dorabiać do budżetu domowego do 16 godzin.. o ile by oczywiście się udało. Zawsze to możliwość wyjścia do ludzi i jakiś grosz.

Kiedy testujesz? ;>
 
tez mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy bo wieczorkami sobie siedzialam, ogladala tv i robilam to co mialam do zrobienia:tak: czas jakos lecial (bo w tygodniu maz albo spi jeszcze przed praca albo juz w pracy). A teraz sie nudze wieczorkami :/ chociaz nie zawsze:-D a to wyprasowac trzeba a to cos :-)
a testuje...jutro :tak:
jutro mam dostac @, nie nastawiam sie jakos specjalnie na dwie kreseczki bo nie chce sie rozczarowac ale milo by bylo;-) jakos mi sie zachcialao tego drugiego dzieciaczka:-D
a jak tam u Ciebie ??
 
U mnie cykl za cyklem od lat.. czekam na cud albo na wizytę w klinice jak mąż w końcu wolne dostanie :D

A jak się czujesz? jakoś normalnie ? Dobrze, że się nie nastawiasz.. bo rozczarowania niestety miłe nie są, szczególnie jak wcześniej widzi się u siebie wiele objawów :D Daj znać jutro koniecznie, &&&& mocno zaciśnięte :)
 
dziękuję, dziękuję:tak::tak:;-)
no tak, nie nastawiam sie bo wiem, ze roznie moze byc.
Z synkiem udalo nam sie za pierwszym razem:tak: i wcale to nie byly jakies specjalne starania, po porostu stwierdzilismy, ze chcemy dziecko i tak tez sie stalo:-D
a powiem szczerze, ze nawet nie przypuszczalam, ze tak bedzie:-) bo mialam kuzynke, ktore sie starala kilka dobrych lat i nic z tego nie wychodzilo (nareszcie im sie udalo i teraz maja 4 miesiecznego syna) i po prostu stwierdzilam, ze tak widocznie to jest, ze ciezko...nie mialam wczesniej stycznosci z forami i nie czytalam o starankach itp. A nam po porostu wystarczyl jeden RAZ i mamy swojego lobuziaka:-D
kolezanka mi powiedziala ostatnio, ze teraz tez bedzie tak ale...jakos mi sie wierzyc nie chce:no: chociaz, kto wie;) nie ma co sie zastanawiac, trzeba jutro zrobic test i tyle a jak nie to bedziemy sie dalej starac:tak: moze bedzie tak, ze z pierwszym dzieckim za pierwszym razem a z drugim za drugim hehe;-) chcialabym :-)
a czuje sie calkiem normalnie:tak: nie wiem czy to dobry objaw czy zly;-)
bo znam tez takie co sobie chyba wmawialy dolegliwosci a potem wielkie rozczarowanie:-(

A Tobie zycze tego CUDU :tak::tak: i zeby wizytya w klinice nie byla potrzebna:)
ale tutaj jest cicho:szok:
 
reklama
Witajcie
Widze ze watek troche sie rozruszal dzieki Lilith i polaa:-D.U mnie spokojnie.Synek mlodszy spi calymi dniami i mam spokoj.Za to w nocy niestety nie chce mi spac.Rozbudza sie i rozglada przez godzine jakby cos ciekawego widzial w scianach:sorry2: Ja za to spie w tym czasie z otwartymi oczami:wściekła/y: Dominik szczesliwy ze ma braciszka i tylko czeka az przyjdziemy po niego do przedszkola.Dzisiaj biedaczek wracal z placzem bo poszedl tylko mezus i nie bylo Alexa:sorry2:

polaa-Jak tam dzisiejsze testowanko.Trzymam kciuki aby ci sie udalo.Ja takze za pierwszymrazem zaszlam z Dominikiem.W druga cieza zaszlam po 3 miesiacach staranek a z Alexem po 4 wiec jak widzisz ze mna bylo to roznie:tak:
 
Do góry