reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa a wy nic wcześniej?? tylko w jak ci wyjdzie owulacja? ja starałam się co 2, 3 dni od ok 8 dnia cyklu żeby czegoś nie przegapić... jak zaszłam w ciąże i patrzyłam później na wykres to się okazało że przytulanki były właśnie dwa dni wcześniej w dniu owulacji nie... tak że nigdy nie wiadomo...

tygryseczek też trzymam kciuki :-)

Agitatka nikomu nie smęcisz po tu tu jesteśmy żeby się wygadać... podzielić wątpliwościami...

ciekawe co u Noelki ?? dawno się nie odzywała... pewnie bidulka pracuje a brzuszek coraz większy... i zmęczona wraca... pamiętam jak się czułam rok temu... tylko w myślach powtarzałam sobie liczbę dni które mi zostały :-)
 
reklama
aniolkowa nie ma co sie nastawiac ani w jedna ani w druga strone. zrobiliscie co mogliscie, i nie ma teraz co sie przejmowac. u mnie tez test owu wyszedl we wtorek i boboseksy byly wieczorem, wczoraj niestety juz nic nie bylo a skok mialam dopiero dzisiaj, wiec pewni owu byla wczoraj. ale ja i tak mam nadzieje, ze jakis jeden plemnior wytrwal :-D jeszcze ze dwa dni pomierze tempke i chrzanie to wszystko, poczekamy co bedzie :-D pozdrawiam was wszystkie i nie smucic mi sie tu :-D:-D

Agitatka ciesze sie, ze troche ci lepiej, tak trzymaj :tak:
abed a jak twoja mala sie rozwija? moja chrzesniaczka za miesiac bedzie miala roczek, i ja nie moge sie nadziwic jak szybko sie rozwija! juz niedlugo bedzie chodzic :-) tylko kurcze nie wiem co jej kupic na ten roczek :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
loczkis ja mam synka :-) a rozwija się szybko :-) właśnie dziś oglądałam zdjęcia jak był malutki... a teraz już sam chodzi jak się czegoś trzyma oczywiście... ni i raczkuje... wszędzie go pełno... co do prezentu to ja bym ci klocki polecała... my kupiliśmy małemu mega bloksy takie od roku czasu, ale już teraz uwielbia jak mu coś z tego układamy... później to niszczy... ale i sam coś próbuje... ja jestem zwolennikiem zabawek które rozwijają wyobraźnię, czyli prostych
 
abed przepraszam, pochrzanilo mi sie :zawstydzona/y: super pomysl z klockami, pewnie jej kupie, chociaz mala jest jedynym dzieckiem w rodzinie, i ma mnóstwo zabawek. siostra mowila, ze po Świętach wszystkie prezenty im sie do samochodu nie zmiescily :szok: myslalam tez o jakiejs pamiatce, zobaczymy, cos wymysle :-D
 
O tak czas leci, a po dzieciach to widać najbardziej. Mój za 2 miesiące skończy już 4 latka i nie ogarniam kiedy to zleciało.
loczkis super pomysł z tymi klockami, mój ma lego duplo dostał już dawno dawno od swojego chrzestnego i co jakiś czas mu coś dokupujemy, najlepsza zabawka pod słońcem :-)
Szukałaś już sukienki na ślub?
Moja już tyle lat a jeszcze wisi u rodziców w domu :-D Nie wiem po co ją trzymam, bo już drugi raz mi się nie przyda ;-)
Samopoczucie faktycznie mi się poprawiło, czekam na większy entuzjazm :tak:
 
Hej dziewczynki!:-)
Widzę że tu ostre staranka i duzo sie dzieje:tak: Nooo to za jakieś dwa tygodnie posypia się dwie kreseczki;-) Kurcze dziewczyny no musi się w koncu którejś udać, styczen się konczy a tu zadnej fasoleczki:crazy: do roboty tam dziewczyny i bez pozytywnych testów ciążowych nie pokazywac mi się na forum:-D

U mnie na spokojnie, odpoczywam i relaksuje się w domku z rodzinką:-)
Dzisiaj uderzam na Wrocław na jakieś zakupki, mam nadzieję, ze upoluje coś fajnego :-D
A do lekarza nie dzwonię dałam sobie spokój, nie mam weny i ochoty na to, jakos brak mi motywacji:sorry: Zdaje się na los co ma być to bedzie.....
 
Roxii odpoczywaj sobie, ja za miesiac lece do Polski i nie moge sie juz doczekac :-D
Agitatka no wlasnie sukienki jeszcze nie mam, moze jak bede w Polsce to sie rozejrze. szukalam troche w necie ale nic ciekawego mi w oczy nie wpadlo. my bierzemy tylko slub cywilny, wiec typowa suknia slubna odpada, i nie bardzo w sumie wiem na co sie zdecydowac :zawstydzona/y: nie chce miec za strojnej sukienki, ale z drugiej strony chce sie wyrozniac, wiec latwo nie bedzie cos znalesc :-D myslalam o czyms takim: Sheath Sweetheart Knee-Length Chiffon Cocktail Dresses With Ruffle Beading (016020640) - JJsHouse tylko w innym kolorze, nie bialym ale ecru albo jakims takim :-D
 
loczkis ładna sukieneczka, a nie myślałaś o długiej, są też bardzo fajne.

Ale wam dobrze, ja też już chce do Polski. Wczoraj mój M wrócił z pracy i powiedział, że ma już dosyć tej pracy i całej tej sytuacji oraz tego kraju i chce wracać do Polski...Ale co z tego wyniknie okaże się...
 
Agitatka dluga mi jakos tak nie bardzo pasuje, nie wiem czemu ale nastawilam sie na krotka :-Dco do powrotu, to wiem po sobie, ze to jest baaaaaaaardzo trudna decyzja, mnie ciagle ogarnia strach, ze sobie nie damy rady :zawstydzona/y:trzymam kciuki za decyzje, moze i wy w tym roku wrocicie do Polski :-D
 
reklama
Oj żebyśmy mieli to nieszczęsne mieszkanie, to by nie było żadnego problemu. A tak moi rodzice mają mieszkanie 3-pokojowe, a teściowa w kawalerce, więc to kompletna porażka

loczkis najważniejsze, to to, że ty masz się w sukience czuć dobrze. Skoro wolisz krótką, to takiej szukaj, ale najlepiej jest pomierzyć sobie :-D sama przyjemność.
Pamiętam jak wybierałam swoją sukienkę, wpadła mi w oko i nie było mowy o żadnej innej :-) Czekać cię fajny okres, lubiłam przygotowania do ślubu :tak:
 
Do góry