reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dzień Doberek dziewczyny.
U nas śniadanko zjedzone i chłopaki szykują się do szkoły,a ja tak pomyślałam że zacznę się pomału brać za świąteczne porządki.
noelka,katiuszka dziękuję moje drogie przesyłam fluidki wszystkim staraczką i trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
aniolkowa mama - jak wrozka powiedzila tak bedzie zobaczysz musiswz zteraz byc cierpliwa i spokoja i ciagnac meza do lozka hihii :-):-)

katiuszka - nie martw sie moze akurat sie udalo nic nie wiadomo dobrze ze przytulanka byly a wioadomo ze innaczej jest jak sie ,,musi,, no niestety wiem to po sobie jak chcielismy miec Alana nie zastanawialm sie jaki dzien cyklu co i jak nie zabezpieczalismy sie i mowilismy jak bedzie to super a jak nie to trudno i nawet powiem Wam szczerze nie wiem po jakim czasie sie udalo nie mam pojecia bo nie zwracalam na to uwagi wogole :-):-)

a u mnie dopiero 2 d.c wiec nowy cykl stranek przed nami :-) i 3 miesiac z tabletkami
 
Witajcie :)Mam do sprzedania 3 opakowania Femifertil -tabletki wspomagajace plodnosc dziewczynom mieszkajacym w UK. W jednym opakowaniu brakuje 5 tabletek, termin waznosci 04.2013., kupione zostaly ok. 2 miesiecy temu. Zaczelam brac tabletki ale zostalam skierowana na HSG a moj polski lekarz kazal mi brac dalej Luteine a ze nie mozna mieszac Femifertilu z hormonami wiec postanowilam odstawic na ten jeden cykl. I stal sie cud, w cyklu w ktorym mialam badanie HSg zaszlam w ciaze, jestem w 4-5 tygodniu ciazy, po 2 i pol roku staran
usmiech.gif

Tabletki kosztowaly 134 zl, sprzedam za 25 funtow
moj email anetta76@o2.pl
 
i kolejny, 11 cykl w plecy... :((( @ przyszła i to 3 dni przed czasem. Nigdy mi się tak nie zdarzyło. Dziś jest ten dzień kiedy mam dość starań, mam ochotę wyrzucić do śmieci wszystkie wiesiołki, folic, witaminy, ziółka a nawet pasek św Dominika...nic nie pomaga. Najgorsze jest to, że ja już nic więcej nie mogę zrobić, że cała reszta nie zależy ode mnie tylko od Tego, który ma swój plan wobec mnie. Za parę dni wróci mi wola walki o dzidzie, ale dziś mam dzień "wszystko mi jedno" i żal do Tego na górze, że tyle muszę wylać łez, żeby mieć swoją rodzinę, kiedy innym to przychodzi tak lekko...

przepraszam dziewczyny za smutki, ale może jak się wygadam to mi ulży
 
i kolejny, 11 cykl w plecy... :((( @ przyszła i to 3 dni przed czasem. Nigdy mi się tak nie zdarzyło. Dziś jest ten dzień kiedy mam dość starań, mam ochotę wyrzucić do śmieci wszystkie wiesiołki, folic, witaminy, ziółka a nawet pasek św Dominika...nic nie pomaga. Najgorsze jest to, że ja już nic więcej nie mogę zrobić, że cała reszta nie zależy ode mnie tylko od Tego, który ma swój plan wobec mnie. Za parę dni wróci mi wola walki o dzidzie, ale dziś mam dzień "wszystko mi jedno" i żal do Tego na górze, że tyle muszę wylać łez, żeby mieć swoją rodzinę, kiedy innym to przychodzi tak lekko...

przepraszam dziewczyny za smutki, ale może jak się wygadam to mi ulży

aniołkowa.mama, strasznie mi przykro...nie wiem co napisac, żeby Cię pocieszyć. Wszystkie dobrze wiemy jakie to okropne uczucie jak @ przylezie, a jeszcze gorsze jak jakaś znajoma czy w rodzinie któraś zaciąży:-(
Trzeba swoje wypłakac, wykrzyczeć się ile wlezie i po kilku dniach znów wziąć się do roboty i do stranek. No nie ma innego wyjścia!!!! W końcu i nam się uda!!!! zobaczysz!!!!
Na innym watku czytałam wpisy starających się, nawet nie wiesz ile jest dziewczyn, które zachodzą po killu latach, a nawet po kilkunastu. Wiem, że to jest marne pocieszenie...no ale zawsze jakieś....Trzymaj się!
 
aniolkowa.mama przykro mi:-(. ale wiesz co dobrze, ze @ przyszla 3 dni wczesniej, w tym cyklu bedziesz przynajmniej miala owu wczesniej. Ja caly czas wierze w to co Ci wrozka powiedziala!
Po to jest forum zeby sie wygadac, wykrzyczec i wyzalic, wiec jak masz tylko dola to wyladowuj sie tutaj:) Ja tez mam chwile zwatpienia i to b.czesto, ale staram sie wierzyc, ze B. tam na gorze czuwa nad nami i pozwoli nam zajsc w ciaze w odpowiednim momencie.

katiuszka79 mnie tez przerazaja doswiadczenia innych dziewczyn, nie zapomne nigdy wpisu jednej mamy, ktora zaszla po 11 latach staran, takie wpisy b. mnie doluja. Skad one biora sile?

Silene zarazaj nas fluidkami nawet codziennie, przydaj sie, przydaja....:)
 
ale tu cisza...czyżby wszystkie staraczki ciężko pracowały nad dzidzią?

dziewczyny bardzo dziękuję wam za słowa otuchy. Niestety nie wiem co się dzieje...nic z tego nie rozumiem :/ wczoraj niby dostałam @ (krwawienie nie plamienie) a dzisiaj nie ma po niej ani śladu!!! chodzę co 10 min i sprawdzam i nic. nie chcę się napalać, bo się boję rozczarować, ale denerwuje mnie taka zabawa w kotka i myszkę. Umówiłam się już na badania hormonów na pon a tu cisza:/ oj mam mętlik w głowie

pozdrawiam was ciepło i miłego weekendu :)
 
ale tu cisza...czyżby wszystkie staraczki ciężko pracowały nad dzidzią?

dziewczyny bardzo dziękuję wam za słowa otuchy. Niestety nie wiem co się dzieje...nic z tego nie rozumiem :/ wczoraj niby dostałam @ (krwawienie nie plamienie) a dzisiaj nie ma po niej ani śladu!!! chodzę co 10 min i sprawdzam i nic. nie chcę się napalać, bo się boję rozczarować, ale denerwuje mnie taka zabawa w kotka i myszkę. Umówiłam się już na badania hormonów na pon a tu cisza:/ oj mam mętlik w głowie

pozdrawiam was ciepło i miłego weekendu :)

aniolkowa.mama, jest jeszcze nadzieja, może to takie krwawienie na początku ciąży. Poczekaj jeszcze z dwa dni, jak nic nie będzie, to zrób test.
Mam pytanko odnośnie badania hormonów. Dziewczyny na moim drugim wątku pisały mi, że jak chce zrobic hormony, to żeby iść 21 dc. U Ciebie to będzie początek cyklu, o ile to co masz to @. Sama zgłosiłaś się na badanie czy gp Cię skierowało? bo jak tak, to wychodzi, że nieważne w którym dniu cyklu jest ono robione. Powoli zastanawiam się czy się nie przebadać, ale poczekam jeszcze do końca tego cyklu i może w następnycm.
 
reklama
katiuszka mnie gp skierował na dwa badania. Pierwsze właśnie w 21dc (progesteron i któreś tarczycowe, ale nie pamiętam które) i w 2-4dc (estriadol+ kolejne tarczycowe). Zależy które Ci się zbliża pierwsze. Ja już 21dc zrobiłam teraz muszę wykalkulować pomiędzy 2-4dc.

czekam do niedzieli, bo to miał być dzień spodziewanej @. Do tej pory wszystko się może zdarzyć,potem najwyżej zatestuję
 
Do góry