reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witajcie weekendowo:)))))

Roxii koniecznie załatw sprawę z adresem.Widzisz gdyby znajomi nie podrzucili Ci poczty to przegapiłabyś wizytę i być może wszystko by przepadło,dzięki Bogu wizyta przeniesiona i znalazł się tłumacz także super,cieszę się i 3mam kciuki:)
A po urlopiku weekendowym super ale jakoś zbytnio nie odpoczęłam bo ten urlop był mega aktywny.
Mieliśmy tylko 3 dni a pojechaliśmy jak najwięcej zwiedzić i poznać także sama widzisz ale niczego nie żałuję absolutnie bo było na prawdę super!:)

Miłego weekendu dziewczyny:)
 
reklama
No to super Aguś że jesteś zadowolona z wyjazdu, to najważniejsze:tak: nie zawsze leżenie plackiem na plaży jest najlepszym sposobem na urlop, czasem taki aktywny wypoczynek też potrafi dać kopa energrtycznego i superr wspomnienia:tak:
Ja sprawę z adresem napewno załatwie bo to tak być nie może:no: poproszę tłumacza żeby konkretnie to załatwił, to zbyt ważna sprawa żeby oni mylili adresy, bo faktycznie mogę coś przegapić i bedzie tragedia..:sorry:
Dręczy mnie pewna rzecz. Miałam o tym nie pisać, chciałam czekac aż się wyjaśni ale juz sama nie wiem co myśleć:baffled:
Wczoraj po południu jak jeszcze byłam w pracy poczułam ze "coś mi polecialo" myślałam że to sluz czasem tak mam. Kiedy przyszłam do domu na bieliźnie zaoważyłam śluz zmieszany z krwią, to miało taki lekko różowy kolor. W pierwszej chwili pomyślałam że to początek @ ale za chwilę mnie olśniło ze to chyba trochę za szybko na okres... Szybko sprawdziłam w kalendarzyku no i faktycznie wczoraj był mój 24 dc a cykl przeważnie trwa ok 30 dni. Take @ spodziewam się dopiero w środę w przyszłym tyg. Pierwsze o czym pomyślałam to albo szybciej dostanę okres bo czasem tak mi się zaczyna albo to MOŻE plamienie implantacyjne. Wczoraj sporo czasu spędziłam na necie czytając o tym zjawisku i im więcej czytam tym mniej wiem :baffled:
Pomyślałam że poczekam i zobaczę czy w nalbiższych godzinach przylezie @, bo nieraz tak miałam że zaczynało się plamienie a kilka godzin później rozkęciło się dostałam okres. Ale jak narazie nic się nie dzieje, @ nie ma i siedzę jak na szpilkach bo nie wiem o co chodzi:confused: Obiecałam sobie juz tyle razy że niebędę się nakręcać, ale w takiej sytuacji jak mam nie mieć wątpliwości??? Co o tym myślicie dziewczynki??? HELP!!!!!:szok:
 
Roxii Papierów się nie ma co bać więcej podpisywania niż wypełniania:). To samo robiłam dokładnie rok temu. A jeśli chodzi o plamienia, to ja mam tak co jakiś czas. Teraz znowu mi się zaczeło. MIałam w poprzednim cyklu, i w tym cyklu też. Nawet w poprzednim się wystraszyłam bo miałam plamienia tylko po wysiłku, jak wychodziłam z siłowni. Nawet poszłam na cytologie(czekam na wynik:) ). Ale w tym cyklu też mam nawet bez wysiłku. Z tym że teraz mam brązowe a poprzednio była krew. Ale u mnie to normalne od paru lat to mam co jakiś czas i moja siostra też. i przewżnie sie zaczyna tak ok 20 dnia cyklu.
No a od jutra zaczynam stymulacje przed FET - Transferem moich mrozaczków, może tym razem sie uda.:) :):) Choć nie ma co sie napalać, lepiej być mile zaskoczonym niż zawidzionym.
 
No i wszystko jasne. Wczoraj wieczorkiem przywędrowała @ :baffled: Można było się tego spodziewać:-p Z niewiadomych przyczyn dostałam zawcześnie, rzadko sie to zdarza dlatego moja wyobraźnia zwariowała:-D No cóż szkoda...:sorry:
Magdalena Markiewicz mnie właśnie ten stos papierzysk przytłacza, bo ciągle wypełniam jedno i to samo a oni tylko dosyłaja i dosyłają :sorry: No ale niestety trzeba jakoś przez to przebrnąć:tak:
A możesz mi powiedzieć co to jest FET??? coś jakoś nic mi nie mówi ten skrót i pierwszy raz się z nim spotykam...:eek: W kazdym razie ja mocno trzymam kciuki aby tym razem się udało :-)
 
reklama
Do góry