reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witajcie kochane
Troszke mnie tu nie bylo ale jak widzialam jakie tu pustki to zastanawialam sie do kogo pisac.U mnie jakos leci pomalutku a wrecz teraz to mi sie wlecze.Z brzuchem coraz ciezej sie chodzi i juz na nic nie mam sily.Ostatnio nawet zakupy przywoza mi do domu bo nie mam zamiaru jeszcze z zakupami sie meczyc:-p .U mnie niby wszystko dobrze tzn.z Alexem:tak: ale niestety okazalo sie ze mam anemie i musze sie troche naszpikowac witaminami dodatkowo:-(.Nie mam pojecia skad mi sie wziela skoro caly czas dobrze sie odzywiam i biore codziennie witaminy.Mam tylko nadzieje ze tabletki ktore przepisala mi lekarka pomoga:tak:Tzrymajcie sie i piszcie troche czesciej:-p
 
reklama
Kama anemia w ciazy to normalna rzecz jedz duzo buraczkow i unikaj octu bo on zabija krwinki czerwone ;-)
 
Aguś, właśnie wczoraj przylazła @. No trudno, za parę dni robimy ten test nasienia. Będzie co ma być, a ja coraz częściej myślę o adopcji...
A TY? Kiedy dołączasz do Nas? :)
 
Cześć dziewczyny, baardzo dawno nic nie pisałam - podjęliśmy decyzję, że zaczynamy staranka o następnego dzidziusia JUŻ :) Oboje tego bardzo chcemy. Istnieje jednak pewnien problem... Otóż po ostatnim porodzie pół roku temu wciąż nie mam okresu, karmię piersią, a więc oznacza to że nie mam owulacji. A tak często się słyszy o tym, że "ktoś mówił, że jak się karmi piersią to się nie zajdzie w ciążę" i zachodził mimo to... Na czym więc polega ten mechanizm??? Skąd mam wiedzieć, że mam dni płodne? Z góry dziękuję Wam za odp. :)
 
Cześć Aldo.
Na moje oko, to dopóki Twoje cykle nie wrócą do normy to nie ma dużych szans na kolejnego dzidziusia. Oczywiście jak sama napisałaś "czasem się zdarza" ,ale moim zdaniem nie można tego zaplanować, ani kontrolować poprostu trzeba się regularnie przytulać:-). A nóż.. no chyba, że masz dużo kaski i kupisz ze 100 testów owulacyjnych i będziesz robić codziennie;-)
Tak czy inaczej życzę szybkiego zaciążenia:)
 
Hej Megan_ek :) Dzięki za radę, tak właśnie myślałam. No cóż, muszę oczekać na @ :/ Ale kto wie, kiedy ona nadejdzie, to może być jeszcze dłuuugi czas.
Widzę, że jesteśmy z podobnej części Polski :) Mogę zapytać czy rodziłaś w Polsce czy w UK? I jakie miałaś wrażenia? Pozdrawiam i dzieki :)
 
reklama
Hej Megan_ek :) Dzięki za radę, tak właśnie myślałam. No cóż, muszę oczekać na @ :/ Ale kto wie, kiedy ona nadejdzie, to może być jeszcze dłuuugi czas.
Widzę, że jesteśmy z podobnej części Polski :) Mogę zapytać czy rodziłaś w Polsce czy w UK? I jakie miałaś wrażenia? Pozdrawiam i dzieki :)

Ja choć bardzo bym chciała, nie rodziłam. Nie mamy jeszcze dzidziusia. Ale skoro Ty masz już wszystko za sobą napisz swoje wrażenia :)

Jutro robimy z M. domowy test nasienia. Powinno się wiele wyjaśnić.

A co u Was Kochane?? Może chociaż każda napisze jedno zdanie;-)
 
Do góry