reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej dziewczyny, melduję że olej z wiesiołka zakupiony o taki: Efamol Pure Evening Primrose Oil - 90 Capsules. Siemię lniane też widziałam ale wygodniej łykać kapsułki niż bawić się parzenie. A wiesiołek wygląda tak: Wiesiołek - Wikipedia, wolna encyklopedia.
Ile to człowiek uczy się różnych rzeczy podczas tych starań o fasolkę.

a'isha no niestety ale tak długo się czeka, przynajmniej tu gdzie mieszkam. No nic ale cóż można na to poradzić, tylko czekać.

bajeczka a ja trzymam kcukasy &&&&&& żeby @ nie przyszła.
Pozdrawiam was serdecznie i mam nadzieję że odpoczęłyście podczas weekendu.
 
reklama
Witam również :-)

U nas pochmurno, pogoda niezbyt. Myślałam że możne na długi weekend będzie ładnie.
My się byczymy w domku już trzeci dzień.
U mnie 32 dc, zwykle mam 30-35 dniowe cykle. Boje się że znowu mi się @ przesunie i coś mi się poprzestawiało bo w ogóle nie czuję się na @. Testów jeszcze nie robi poczekam tydzień...:tak:
Ola85 trzymam kciukasy, mam nadzieję że niedługo wkleisz nam tu test z dwiema krechami...:-):happy2:
 
lila1 z jednej strony bym chciała żeby @ była w terminie bo już się nastawiłam na mierzenie temki, na testy owulacyjne w następnym cyklu. Oczywiście wolałabym żeby nie przylazła, jak już @ ma przyjść to w terminie, a nie znowu z opóźnieniem bo nawet nie wiem czemu mi się tak przestawiło... no nic poczekamy zobaczymy ...:tak:

Wiesiołka jeszcze sobie zakupię... lila to 9,78 to jest cena za 90 kapsułek?
 
Wiesiołka jeszcze sobie zakupię... lila to 9,78 to jest cena za 90 kapsułek?

Tak, w bootsie możesz znaleźć jeszcze tańszy ale znowu on ma mniej ekstraktu wiesiołka w tych kapsułkach, tutaj masz więcej Search results

Wydaje mi się że najlepiej kupić taki co ma 500mg i więcej.

A pogoda i u mnie dziś do kitu :wściekła/y:, też od trzech dni siedzimy w domu, buszujemy w internecie i oglądamy filmy.
 
Witam również :-)

U nas pochmurno, pogoda niezbyt. Myślałam że możne na długi weekend będzie ładnie.
My się byczymy w domku już trzeci dzień.
U mnie 32 dc, zwykle mam 30-35 dniowe cykle. Boje się że znowu mi się @ przesunie i coś mi się poprzestawiało bo w ogóle nie czuję się na @. Testów jeszcze nie robi poczekam tydzień...:tak:
Ola85 trzymam kciukasy, mam nadzieję że niedługo wkleisz nam tu test z dwiema krechami...:-):happy2:

dziekujem i wzajemnie :):):)
 
OLA85kciukasy zacisniete oby ta wstretna nie przyszla
a020.gif

BAJECZKA tobie tez zycze by ta malpa nie przyszla jednak ,a jesli ma taki zamiar to niech sie nie spoznia chociaz . ;-)

Pozdrawiam i zycze lepszej pogody ,bo u nas tez pochmurno ,a do tego strasznie wieje
s015.gif
 
Ciesze sie ,ze humorek juz lepszy :-)
Ja NIEspodziewam sie @@@ ok 6 maja to wiec moge dotrzymac towarzystwa jakby co ;-):tak:.

Wlasnie sie zorientowalam ,ze cos mi sie pomerdalo ;-), bo na 11 wypada ta wredota ,wiec jeszcze tydzien mam .:happy2:
 
Nie wytrzymalam zrobilam testa jedna krecha- czekam na @
Tak mi przykro:-(.
Mozna jeszcze liczyc na to ,ze test sie pomylil ;-). A jesli nie to w nastepnym cyklu moze sie uda , w kazdzm badz razie bedziemz trzymac kciuki.:happy2:

Puki :mad: sie nie pokazala jeszcze jest nadzieja:tak:;-).
 
reklama
Do góry