reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

A ja czekam na @, niby ma przyjść już na dniach albo w przyszłym tygodniu, ale jak na razie żadnych objawów na @, zupełnie nic. A w przyszłym cyklu konkretne mierzenia tempki i testy owulacyjne żeby owulki dopilnować. :tak:
Pozdrowionka:-)
 
reklama
Cos cichutko tutaj.
ja siedze sama,ale za to M ma weekend wolny. Spieklam sie dzisiaj i humorek odrazu lepszy :)
 
No fakt jakoś cichutko :tak: Długi weekend się zaczął więc może wszystkie zajęte, starankami oczywiście. My się wybieramy w niedzielę nad jeziorko, o ile pogoda będzie ładna bo jak narazie to w kratkę.
U mnie @ nadal nie ma, ale już czuję jakieś kłucia jajników, więc pewnie przyjdzie.Bo jakoś nie wierzę żeby nam się udało w tym miesiącu. :-(
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę laseczki :-):happy::rofl2:
 
No fakt jakoś cichutko :tak: Długi weekend się zaczął więc może wszystkie zajęte, starankami oczywiście. My się wybieramy w niedzielę nad jeziorko, o ile pogoda będzie ładna bo jak narazie to w kratkę.
U mnie @ nadal nie ma, ale już czuję jakieś kłucia jajników, więc pewnie przyjdzie.Bo jakoś nie wierzę żeby nam się udało w tym miesiącu. :-(
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę laseczki :-):happy::rofl2:

Ja dokladnie tak samo sie czuje, jak przyjdzie to nie bedzie juz takiej rozpaczy jak ostatnio- jakos sie nastawilam. Jeszcze do tego troche mnie wyspypalo, a zawsze tydzien przed tak mialam- wiec objawy na @. Trudno, bedzie nastepny cykl..
 
Witaj lila1 :)
Mowisz ,ze do 3 mcy sie czeka???? ,kurcze bo ja tez wlasnie czekam i czekam ...., no ale w Pl lekarzy mam juz zaliczonych ,tal wiec poczekam sobie jeszcze i tak juz mi sie nigdzie nie spieszy 5 czy 6 lat starania to juz nie robi duzej roznicy :p
Jak juz dziewczyny mowily mozna tu dostac wiesiolka i siemie lniana tez ,na szczescie :)

Pozdrawiam was wszystkie i zycze udanego weekendu :D
 
u mnie teraz zaczął się weekend. byłam jeszcze dziś w pracy. za to teraz dwa dni lenistwa :) oby pogoda dopisała to będzie można gdzieś się wyrwać poza Dublin.
 
Co do tego siemia lnialego to wczoraj wypatrzyłam ze jest nawet w tesco,obok jakis orzechów i otrebów.Wiesiołek nie wiem jak wygląda.
Wiesz w sumie to nie wiesiolek ,a olej z niego sie lyka. Tez nie wiem jak ta roslinka wyglada;-), kupuje sie go w kapsulkach :happy:.
 
reklama
Witam w poniedzialek.

Nie wiem jak u Was ale u mnie pada i pochmurnie. M idzie na nocke, wiec dzien przepadnie. Chcialam tylko poprosic i 3manie kciuków, dzisiaj u mnie 28 dzien cyklu- wiec czekamy
 
Do góry