reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Karola cóż za optymizm! Chyba tego mi trzeba. To najgorszy maj w moim życiu. Nie dość że straciłam moja wyczekiwana fasolkę, to jeszcze moja koleżanka nie żyje, wczoraj się dowiedziałam, choć szczegółów nie znam, bo nie wypada dociekać póki co. I co? I znów wyłam. A w pracy koleżanka ma do mnie pretensje, że byłam na zwolnieniu przez prawie cały maj, a pracodawca mi ani gorsza nie potrącił... mam ochotę kogoś zabić ;) ale póki mogę to z okazji dnia dziecka zafunduje sobie drinka :)

Pyzia ja bym tak chciała żeby Ci się udało! Tak, bardzo, bardzo, baaaardzo... :) należy Ci się ;)
Bardzo współczuję straty i fasolki i koleżanki :( no, ale Piękna, musi być najpierw źle, żeby pozniej moglo byc dobrze, nie smutaj! Takze teraz musi byc tylko lepiej! A co do kolezanki z pracy to miej ja w glebokim powazaniu, co jej do tego ile zarabiasz i to czy bylas na "el-quatro" czy tez nie :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki moje kochane :* <3
Ja też bardzo bym chciała żeby udało się każdej z nas,bo każda zasługuje na swój cud :)
My na pewno jeszcze następny cykl bo mam większość leków a potem nie wiem.... Mamy problemy finansowe a i leki co raz gorzej na mnie działają :( Poza tym z wiekiem rezerwy mi się zmniejszają więc i szanse maleją... Cóż ważne że próbowałam ;) Być może jeszcze na sam koniec coś z tego będzie ;)
No i trzymam wszystkie kciuki za ten cykl i następny <3

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dziękuję nawet dobrze się czuję, co prawda plamie od czwartku, a dziś chyba @ się rozkręci w końcu albo jutro.
Co dziwne nic mnie nie boli, ani cycki, ani brzuch, nic zero, a to do mnie nie podobne bo ja zawsze umieram przy @. Teraz tylko mam ochotę kogoś zabić, taki wkurw mnie ogarnia, że aż strach :) Pożyjemy zobaczymy.

Pyziu a jak Twoja @? Może się spóźnia :D ? Mam nadzieję, że tak :)
 
Ostatnia edycja:
Termin mojej @ był na wczoraj ale jeszcze nie przyszła :) Jest jakaś nadzieja ;) Jeśli do jutra nie przyjdzie to w środę pójdę na betę. Nie czuję nic ani na @ ani na co innego...
 
reklama
Do góry