reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Nie trzeba w diagnostyce dzisiaj wieczorem na necie będziesz mogła sprawdzić wynik , ja widze blada ale taka czesto sie pojawia tez po dłuższym czasie i fałszuje wynik, z krwi niezawodne ..


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Nie trzeba w diagnostyce dzisiaj wieczorem na necie będziesz mogła sprawdzić wynik , ja widze blada ale taka czesto sie pojawia tez po dłuższym czasie i fałszuje wynik, z krwi niezawodne ..
Dziękuję bardzo za odpowiedź :) zdjęcie zrobiłam dwie minuty po zrobieniu testu. Na ulotce było,że po 10 min jest fałszywy. Z zrobieniem bety muszę niestety poczekać bo dziś nie mam na tyle czasu. Będę musiała poczekać z tym :(

2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Witam serdecznie :)
Natrafiłam na to forum całkiem przypadkiem ... szukając odpowiedzi. Ale może zacznę od początku :) wraz z mężem staramy się o drugie dziecko, od początku tego roku z marnym rezultatem :( myślałam,że z drugim będzie znacznie szybciej, łatwiej a tu nic z tych rzeczy... ja już zaczynam wariowac, ciągle kupuje testy A na nich tylko krecha :( tyle się naczytalam o niepłodności wtórnej,że sama zwatpilam. Miesiączke miałam 7.05 A moje cykle są ok 29 dniowe. W 24 dniu cyklu poczułam się okropnie tzn ból głowy ale taki rozległy, mroczki przed oczami i w ogóle tak jakoś źle. Muszę dodać, że dzień wcześniej próbowałam oddać krew ale odjechalam:( i w podobny sposób się wczoraj czułam. Nie wytrzymałam i zrobiłam jakies30. w min temu test i Właśnie... ja już wszędzie dopatrze się dwóch kresek. Są dwie czy jest jedna? Nie chce budzić męża bo on i tak już uważa, że zglupilalam z tymi testami (żeby wiedział, że większość zrobiłam za jego plecami ) pomocy 
hej,
ja widze cień cienia!! jedź na betę i bedzie pewnosc :)
 
Cień widać, ale EM Ka ma rację, że takie cienie pojawiają się często jak wynik odczytuje się później niż po 5minutach.
Najbezpieczniej uzbroić się w cierpliwość :)
 
Nimessa, ja tam widzę cień, posłuchaj dziewczyn, leć na betę i będziesz miała pewność :)
Ja za to niestety nie mam dobrych wieści... Dziś 43dc testy negatywne :( Myślałam ze po tym cholernym zabiegu wreszcie coś wróci do normy a tu zonk... Nadal @ nieregularna więc pewnie owu brak :( I jak tu się cholera jasna starać... Szlag mnie już trafia, jak jest jedna kreska to łzy w oczach się kręcą... Jest mi cholernie ciężko... Nachodzą mnie głupie myśli że mój M znajdzie sobie normalną kobietę...Jak to usłyszał to mnie wyśmiał, ale w głowie i tak durnoty siedzą... Kilka dni temu w prawej pachwinie miałam taką kulkę, była twarda i dość bolesna, teraz jest już mniejsza na szczęście i jej już nie czuję. Podejrzewam że to węzły chłonne powiększone, ale co to może oznaczać to za cholerę nie wiem... Jedyne co znalazłam to jeśli przez 3 tyg jest twarde to konieczne są badania pod kątem nowotworów... Ale u mnie to zanika, więc może to chwilowe... Oby...
Coś czuję że będę musiała jakoś nazbierać tą kasę i wybrać się tu prywatnie do gina, ale 100f to trochę sporo... Chciałabym już wreszcie mieć z głowy @, takie czekanie mnie dobija :(
 
reklama
Hej dziewczyny dawno się nie oddzywałam :D Pamiętacie mnie jeszcze? :p

Nimessa coś tam jest, ale lepiej wstrzymać się do terminu @, żeby później się nie rozczarować, z testami bywa różnie, miałam kiedyś taką sytuację z Amilem, a ciąży nie było...mam oczywiście nadzieję, że w Twoim przypadku jest inaczej :) ale lepiej pozytywnie się zaskoczyć, niż zrobić nadzieję, a później rozczarować ...

Lyara po jakim zabiegu jesteś? Może to Ty powinnaś znaleźć normalnego chłopa ?
 
Do góry