reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

No kilka dni jeszcze aczkolwiek skoro dojrzałe pęcherzyki miałam już w 8 dc to myślałam że po dwóch tygodniach to tak akurat... No nic zobaczymy co będzie. Liczę na cud ;)
 
reklama
Kciuki :)))


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Cuda się zdarzają :yes:
Ale wiecie czasem jak to jest. Jak już człowiek niczego nie oczekuje, niczego się nie spodziewa... a tu nagle niespodzianka, coś na co czekało się tyle lat nagle się wydarzyło :happy2::happy2::happy2:

Wczoraj zrobiłam test ciążowy i owu, oba negatywne, więc może hormony już wróciły do normy i może dostanę @ za tydzień :sorry:
A dziś odbieram wyniki że szpitala jeszcze.
 
Pyziu - kciuki i ja trzymam skarbie za Ciebie ... nawet nie podejrzewasz jak bardzo chciałabym usłyszeć od Ciebie nowinę o ciąży :)

agnesis u mnie pierwsza @ po zabiegu to był pikuś ...ale kolejna to już ''Teksańska masakra piłą mechaniczną '' :( mam nadzieję, że taka @ już do mnie nie wróci nigdy więcej.
 
Pyziu - kciuki i ja trzymam skarbie za Ciebie ... nawet nie podejrzewasz jak bardzo chciałabym usłyszeć od Ciebie nowinę o ciąży :)

agnesis u mnie pierwsza @ po zabiegu to był pikuś ...ale kolejna to już ''Teksańska masakra piłą mechaniczną '' :( mam nadzieję, że taka @ już do mnie nie wróci nigdy więcej.

O matko. Ja się cieszyłam, bo po zabiegu w ogóle nie krwawilam, a tu może moja macica nadrobi okresem :unsure:
 
O matko. Ja się cieszyłam, bo po zabiegu w ogóle nie krwawilam, a tu może moja macica nadrobi okresem :unsure:

Mnie mój ginekolog uprzedzał przed pierwszą @, że taka może być. Ale nie spodziewałam się tego po drugiej .. 7 dni bardzo intensywnego krwawienia ... ja nawet po połogu tak nie krwawiłam. :confused: Pamiętaj, że każdy organizm jest inny, inaczej też prowadzony był zabieg ... więc inaczej zareaguje.
 
Witam serdecznie :)
Natrafiłam na to forum całkiem przypadkiem ... szukając odpowiedzi. Ale może zacznę od początku :) wraz z mężem staramy się o drugie dziecko, od początku tego roku z marnym rezultatem :( myślałam,że z drugim będzie znacznie szybciej, łatwiej a tu nic z tych rzeczy... ja już zaczynam wariowac, ciągle kupuje testy A na nich tylko krecha :( tyle się naczytalam o niepłodności wtórnej,że sama zwatpilam. Miesiączke miałam 7.05 A moje cykle są ok 29 dniowe. W 24 dniu cyklu poczułam się okropnie tzn ból głowy ale taki rozległy, mroczki przed oczami i w ogóle tak jakoś źle. Muszę dodać, że dzień wcześniej próbowałam oddać krew ale odjechalam:( i w podobny sposób się wczoraj czułam. Nie wytrzymałam i zrobiłam jakies30. w min temu test i Właśnie... ja już wszędzie dopatrze się dwóch kresek. Są dwie czy jest jedna? Nie chce budzić męża bo on i tak już uważa, że zglupilalam z tymi testami (żeby wiedział, że większość zrobiłam za jego plecami ) pomocy 
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie :)
Natrafiłam na to forum całkiem przypadkiem ... szukając odpowiedzi. Ale może zacznę od początku :) wraz z mężem staramy się o drugie dziecko, od początku tego roku z marnym rezultatem :( myślałam,że z drugim będzie znacznie szybciej, łatwiej a tu nic z tych rzeczy... ja już zaczynam wariowac, ciągle kupuje testy A na nich tylko krecha :( tyle się naczytalam o niepłodności wtórnej,że sama zwatpilam. Miesiączke miałam 7.05 A moje cykle są ok 29 dniowe. W 24 dniu cyklu poczułam się okropnie tzn ból głowy ale taki rozległy, mroczki przed oczami i w ogóle tak jakoś źle. Muszę dodać, że dzień wcześniej próbowałam oddać krew ale odjechalam:( i w podobny sposób się wczoraj czułam. Nie wytrzymałam i zrobiłam jakies30. w min temu test i Właśnie... ja już wszędzie dopatrze się dwóch kresek. Są dwie czy jest jedna? Nie chce budzić męża bo on i tak już uważa, że zglupilalam z tymi testami (żeby wiedział, że większość zrobiłam za jego plecami ) pomocy :(Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d5533c3de2a83.jpg Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e6c16b71b6d78.jpg

Lepiej poczekać kilka dni i powtórzyć test albo zrobić bete z krwi.
 
Do góry