reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
U mnie to samo kochana ... 2 cykl po stracie i (___)___) Do tego zamiast białego śluzu płodnego mam brązowy :/ Podobno plamienie okołoowulacyjne - ale kto go tam wie ...

Cześć wpadam jtylko powiedzieć że ja miałam "plamienie okołoowulacyjne" (raz w życiu więc też nie wierzyłam), więc takie coś faktycznie istnieje, a o ile wiem biały śluz jest średnio płodny albo niepołodny, powinien być przezroczysty. i jak surowe białko wiec Nessi trzymam kciuki.

Nie zaglądam ostatnio bo albo zajęta albo zmęczona jestem ale myślę o was, trzym kciuki i podczytuję jak mam czas.
 
Tak, jestem po łyżeczkowaniu w lutym.

Ja pod koniec marca :( dobrze, że wracacie do starań ..
U mnie jest teraz śluz taki jak zawsze przy owu.
Ciekawe czy mogę brać probiotyk dopochwowo, bo antybiotyk biorę i nie chciałabym sobie nic tam wyhodować :-D a doustne nie zawsze mi pomagają.
Nie mam pojęcia niestety ...

aniay - dziękuję za odp. kochana ... Ja przed ciążą zawsze miałam biały ... po zabiegu był już przezroczysty a teraz brązowy - rano z domieszką krwi :huh: No zobaczymy jak to będzie. Wspomnę ginowi ..
Z tym brakiem czasu to mam niestety to samo :( ciągle doba jest za krótka ...
Lecę szykować się do pracy ...Miłego dnia :)
 
A koedy termin @?:) ja w każdej z ciąż w terminie miałam testu negatywne:)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry