reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na 2016 rok :)

No z takim malenstwem to luzik bo śpi, alr mój to za długo w wózku nie usiedzi. My już wózka prawie nie używamy więc jak wychodzi ze musi siedzieć to jest awantura.
W hm u nas w de jeszcze nie doszłam do działu dla ciężarnych ale to moja ostatnia nadzieja.
 
reklama
U mnie niestety jedyna sieciowka dla ciężarnych to h&m i tam się obkupiłam w dżinsy. Bluzek typowo ciazowych nie kupowałam zresztą nic mi się nie podobało za bardzo, szukałam takich over size a że teraz na taki krój jest szał to było sporo tego w różnych sklepach :) dżinsy zazwyczaj kupowałam w cubusie albo w dislu no i były nie do zdarcia, zobaczymy jak te z h&m się zachowają, poprzednie dwie pary które kupiłam są całkiem ok. W sumie do najtańszych nie należą bo placilam od 139zł do 239zł więc powinny być dobrej jakości :rolleyes: z sukienkami się jeszcze wytrzymałam, zresztą nie widziałam jeszcze jakiś fajnych.
Haha a mój myślał że jest jakimś wyjątkiem niczym superman zakupowy ;)
Na pewno z maluszkiem jest trudniej buszować między wieszakami, ciekawe jak to będzie :)
Tą rezerwację to tak rzutem na taśmę udało mi się zrobić, trochę późno się za to zabrałam ale dałam radę :D
Heh...moj maz tez lubi zakupy.
Ja kupuje to co jemu sie podoba, bo ma gust tysiac razy lepszy ode mnie.
A najbrzydsze ubrania jakie mam, to sa niestety moje wybory:(
 
Heh...moj maz tez lubi zakupy.
Ja kupuje to co jemu sie podoba, bo ma gust tysiac razy lepszy ode mnie.
A najbrzydsze ubrania jakie mam, to sa niestety moje wybory:(
W szpilkach tez mnie uczyl maz chodzic. Jak mialam 25 lat kupilam pierwsze szpilki bo mi kazal i uczyl mnie chodzic. Masakra jak sobie przypomne, ze on sie ze mna nie wstydzil wtedy wychodzic.
Ja zawsze w plaskich cichobiegach chodzilam bo najwygodniej;)
 
W szpilkach tez mnie uczyl maz chodzic. Jak mialam 25 lat kupilam pierwsze szpilki bo mi kazal i uczyl mnie chodzic. Masakra jak sobie przypomne, ze on sie ze mna nie wstydzil wtedy wychodzic.
Ja zawsze w plaskich cichobiegach chodzilam bo najwygodniej;)
Hehe fajny mąż ;-) A skąd on wiedział jak się chodzi w szpilkach? :p
W H&M maja specjalny dział dla przyszłych mam :)
No niestety nie w każdym hm ten dział jest.
 
Dziewczyny !! Rozkręca się u mnie @ , wreszcie przyszła albo robi mi prima aprilis i przyszła tylko dzisiaj ;) .

Wiem że już było to pytanie ale ja znow zapytam : od ktorego dnia cyklu bierzecie progesteron i kiedy kończycie ?. Dzięki


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
A moja @ nadal nie przyszla, mam dzis 38dc. Chyba czas powtórzyć test. Choć ostatni robilam 31dc wiec powinien był pokazać ciążę jakby byla.
 
Ovli ja brałam progesteron od 16 dnia cyklu, 2 dni po ovu, ale u mnie wszystko było raczej regularnie, wtedy wiadomo kiedy brać.

Edit: przepraszam od 15 dnia cyklu :)
 
reklama
Do góry