reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

hej witam mam na imie Karolina i rowniez staram sie o dzidziusia
upload_2016-3-3_12-6-6.gif
czy moge sie do Was przyłaczyc?
 

Załączniki

  • upload_2016-3-3_12-6-6.gif
    upload_2016-3-3_12-6-6.gif
    1,7 KB · Wyświetleń: 337
reklama
Aż łzy w oczach miałam. Uda się kochana. I wszyscy będziecie szczęśliwi.

Luska i co idziesz na betę, czekam na wyniki :-)

Pyzia i ty tez będziesz miała swoje małe serduszko :-)

Muszę wam się pozalic. Wczoraj nasi sąsiedzi walili nam w ścianę bo dziecko płakało. To był trzeci raz. No i tak się wscieklam że oddałam im ale swoją pięścią i teraz mam spuchnieta i obolala rękę. No a ci debiut ciągle mi w głowie siedzą. Wiecie co jest najgorsze, że oni sami mają małe dzieci :| no skąd się tacy ludzie biorą. Gdyby rozumieli po polsku bym im urzadzila awanturę ale nie poradzę, że nie umiem się kłócić po niemiecku.
Współczuję sąsiadów ! Sama mam 'głośnego' dzieciaczka, mimo dwóch lat potrafi w nocy nieźle nahałasować ,ale na szczęście nigdy nikt nie dał 'znac' ,że przeszkadza. No i , że jeszcze mają własne dzieci !!
 
ankamaz hm.. no powiedzmy 3 cykl staran intensywnych. choc ten chyba jest stracony bo dopadła mnie choroba i jestem na antybiotyku:crazy: staram sie długo o dzidziusia . po długiej przerwie ok 4 lat postanowilam znowu sprobowac
 
reklama
Do góry