reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Wraca mi nadzieja ze z tego cyklu cos może byc.
Doczytalam ze leki na nadcisnienie które biore moga mieszac z temperatura.
A dzisiaj, tydzien po owu, teoretycznie, szyjka poszla do gory, I pojawila sie masa sluzu. Troche plodny ale bialy z grudkami a oprocz tego typowa przedokresowa zgaga I wzdecia
 
reklama
W końcu i ja dołączyłam do Was starających się :) To pierwszy cykl starań i zobaczymy :) Mam nadzieję , że szczęście dopisze tak jak za pierwszym razem :)
 
Moge sie pochwalic zdjeciem usg? Moje malenstwo w serduszku :-). Juz dzisiaj pokazalo rodzica ze ich kocha <3
 

Załączniki

  • 1456953055191.jpg
    1456953055191.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 74
Hej dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji.. [emoji17] robiłam badanie tsh ponieważ w listopadzie miałam 2,6 dzisiaj odebrałam wyniki i tsh wynosi 0,7 czy teraz jest za niskie czy juz ok aby zajść w ciąże? Z góry dzieki za odp.
Aurora ja mialam takie tsh po lekach i moja endo byla zadowolona.
Dziewczyna z innego watku tez takie ma i jej endo mowi ze super.
Jak masz to tsh takie po lekach na tarczyce, a wczesniej mialas wyzsze to jest dobry wynik.
 
Aurora ja mialam takie tsh po lekach i moja endo byla zadowolona.
Dziewczyna z innego watku tez takie ma i jej endo mowi ze super.
Jak masz to tsh takie po lekach na tarczyce, a wczesniej mialas wyzsze to jest dobry wynik.
Aurora najlepiej idz jeszcze do swojego i popytaj o dawki lekow, czy zmniejszac czy zostac przy tej, bo zakladam ze bierzesz leki.
W 3 miesiace duzo Ci spadli to tsh, nie wiem jaka mialas dawke leku, wiec ja bym poszla na konsultacje. Na starania to tsh jest jak najbardziej dobre, tylko jak masz duza dawkw leku to tsh moze jeszcze spasc i wtedy bedzie problem.
Jesli tarczyca Ci tak skacze bez lekow to tez bym szybko poszla do endo.
 
W końcu i ja dołączyłam do Was starających się :) To pierwszy cykl starań i zobaczymy :) Mam nadzieję , że szczęście dopisze tak jak za pierwszym razem :)
Trzymam kciuki!!!
Pyzia - to teraz odpoczywaj i staraj się nie myśleć co tam sie dzieje:DD
aniay - mam nadzieje że coś tam się pięknego rozwija! Też niestety mam PCO więc wiem z czym walczysz;/
shiira - i na Ciebie niedługo przyjdzie czas!:) Mówię Ci, najgorzej zazdrościć a później nie daj Boże z ciąża koleżanki czy znajomej coś się niedobrego stanie i człowiek ma sam do siebie wyrzuty sumienia... mimo tego że źle jej nie życzył.
A Twój obecny ginekolog ma jakiś plan działania, co do Twojej osoby?
strawbelka - co tam u Ciebie słychać?:)
luska - pochwal się betą albo testem:)

A u mnie obecnie cykl bez clo, poprzedni nie wypalił... ale się nie dziwie, przy takiej dawce stresu jaki zafundowali mi rodzice (obecnie się rozwodzą)... cudem była by ciąża. Oprócz tego w tamtym miesiącu strasznie się pochorowałam:(
Także czekam aż ten cykl się skończy bo przy moim PCO na owu nie liczę.
Od przyszłego miesiąca biorę clo od 2 do 9 jedną tabletkę dziennie. Monitoring mam 11 dc.
Zobaczymy jak na mnie zadziała taka końska dawka:))
 
Ostatnia edycja:
@ruda1991 3 cm to już kawał człowieka :D tule Ciebie i Twój brzuszek :*

@pyzia-75 ... chciałabym, żebyśmy spotkały się na listopadowkach :*

Dzień dzisiaj mam koszmarny. Dawno takiego nie miałam ... wszystko mnie wk.urwia. Pod koniec roboty dowiedziałam się, że koleżanka z pracy jest w ciazy. Dobilo mnie to totalnie. Źle czuję się z moimi uczuciami. Jest mi wstyd. Cieszę się cholera, że jej się udało, bo wiem, że tego chciała, ale ... no właśnie. Zazdroszczę jej i nienawidzę siebie za to. Czarę goryczy przelała moja córcia ... "mamo.. nie chcę być sama. Każdy kogoś ma, a ja mam tylko psa. Przecież tato Cię kocha. Gotuje Ci rosolek, żebyś nie była głodna. Myje podłogę. I modlę się do Bozi a ona spełnia marzenia. Dlaczego nie mam siostry albo brata?":hmm: ;(
Aż łzy w oczach miałam. Uda się kochana. I wszyscy będziecie szczęśliwi.

Luska i co idziesz na betę, czekam na wyniki :-)

Pyzia i ty tez będziesz miała swoje małe serduszko :-)

Muszę wam się pozalic. Wczoraj nasi sąsiedzi walili nam w ścianę bo dziecko płakało. To był trzeci raz. No i tak się wscieklam że oddałam im ale swoją pięścią i teraz mam spuchnieta i obolala rękę. No a ci debiut ciągle mi w głowie siedzą. Wiecie co jest najgorsze, że oni sami mają małe dzieci :| no skąd się tacy ludzie biorą. Gdyby rozumieli po polsku bym im urzadzila awanturę ale nie poradzę, że nie umiem się kłócić po niemiecku.
 
reklama
Do góry