reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

@anik. Bardzo ci wspolczuje, bylam w ten samej sytuacji 10 lat temu, chociaz juz nie boli to I dzis potrafia mi lay w oczach stanac. Nessi ma racje co do swieczki, jak moge to zapalam mojemu aniolkowi swieczuszke, pomaga.
Pozwol sobie poplakac, pomartwic sie I przezyc to jesli czujesz taka potrzebe.

Ja z polski pisze, akurat mi sie na owu zebralo chyba I mi zal ze ten cykl stracony jeszcze. Z kolezanka rozmawialam co tez sie stara I ona mowi zeby jakas dziewczyne w ciazy zmacac to latwiej zajsc.
Bylismy dzisiaj z A na deadpool'u, jak ktos lubi komiksy to warto zobaczyc I sie rozerwac. Czekam z niecierpliwoscia na 1go marca, jak mojego dopadne to nie puszcze.
 
reklama
Haha nessi wlasnie zjadlam kebaba. Zupka innym razem :-)

Sojna dadza rade, nie.przejmuj sie nimi. Zdrowie twoje I malenstwa najwazniejsze
 
O tak
Nessi dobrze mowi- ja zapalam pod krzyżem takim ogólnym
Na cmentarzu - maz mój mowi ze nie chce rozpamiętywać ... Ale ja zawsze jak jesteśmy to wysyłam światełko do swojego Aniołka.
A co do krwawienia ja nie miałam zabiegu a krwawiłam po poronieniu jakies 2 tygodnie a @ dostałam 40 dni od dnia poronienia.


Nadrobiłam dobranoc :)
Nessi a jesteś jako uczestniczka ?
 
No niby tak ale jak się tyle lat z ludźmi pracuje to ciężko...
Sojnabig pisze Ci to pracoholiczką ktora mówiła
Ze bedzie gasić światło w swojej firmie :)
Ja tam zawsze swoje pracownice wysyłałam na L4 uważam ze to taki czas w życiu kobiety gdy moze wypocząć i pożyć życiem rodzinnym a jesli jen za to zapłacą to super a dwa nie darowałbym sobie gdyby cos sie stało komuś , kiedyś moja zastępczyni mi zemdlała w pracy okazało sie ze ciąża ,
Dzwoniłam po jej meza ze
Ma ja zabrać i maja nie wracać bez zwolnienia .
 
Sojnabig pisze Ci to pracoholiczką ktora mówiła
Ze bedzie gasić światło w swojej firmie :)
Ja tam zawsze swoje pracownice wysyłałam na L4 uważam ze to taki czas w życiu kobiety gdy moze wypocząć i pożyć życiem rodzinnym a jesli jen za to zapłacą to super a dwa nie darowałbym sobie gdyby cos sie stało komuś , kiedyś moja zastępczyni mi zemdlała w pracy okazało sie ze ciąża ,
Dzwoniłam po jej meza ze
Ma ja zabrać i maja nie wracać bez zwolnienia .
Chyba mnie przekonalas... Siedzę na tej nocce już ledwo co, chyba jutro się przejdę jednak na te zwolnie, przynajmniej na razie dwutygodniowe do następnej wizyty...
 
reklama
hej laski, pisze jeszcze przed wyjazdem do pracy
Anik ja krwawilam dwa tygodnie, pierwszy tydzien mocno, potem lzej, a cykle to mi sie rozwalily po zabiegu, co jest normalne po 8 tygodniach przyszla pierwsza, po 6 tygodniach druga a trzecia, ktora okazala sie mikroporonieniem po 34 dniach, potem zaczelo sie to regulowac, niestety mi po ciazy pogorszyl sie suz plodny i bylo go mniej...
 
Do góry