reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Anik, kochana ... fajnie, że piszesz ....:tak: to dobrze robi ... Polecam też na wieczór film ''Nietykalni'', lub ''Agentkę'' :)
Ruda ... masz smaka na zupę ? :-) :)
Ja Django oglądam. W sumie to zerkam żeby czymś głowę zaprzatnac innym. Bo ja znam siebie i u mnie jak się zacznie dół to będzie trwał i trwał. Nie dam rady go "wyplakac" - nie wiem czy wiesz o co chodzi.
Wmusilam obiadokolacje, posprzatalam. Na jutro sobie zostawiłam łazienkę i sypialnie
 
Ja Django oglądam. W sumie to zerkam żeby czymś głowę zaprzatnac innym. Bo ja znam siebie i u mnie jak się zacznie dół to będzie trwał i trwał. Nie dam rady go "wyplakac" - nie wiem czy wiesz o co chodzi.
Wmusilam obiadokolacje, posprzatalam. Na jutro sobie zostawiłam łazienkę i sypialnie

Musisz być silna, Krzyś Cię potrzebuje :tak: Rozmawiaj z mężem dużo ... on też to przeżywa. Dusić w sobie uczuć też nie można ... rozmawiaj, planuj sobie dni ...zajęcia, płacz kiedy trzeba ...baw się z młodym, - dzieci pomagają odciągnąć myśli, przywrócić usmiech ....z czasem będzie lżej.
 
Anik serduszko z tym krwawieniem to może być różnie. Mnie lekarz uprzedził że pierwsze dwie doby po zabiegu mogę krwawic i na kolejne dwie mogę przestać i znów na dwie, trzy doby plamienie wróciło. W ogóle dużo gorzej sobie to wyobrażałam. Kazalam mężowi kupić największe podpaski to największe co zdobył to o ironio podkłady poporodowe, ale zupełnie się nie przydały bo tego krwawienia było ciut ciut. I równo miesiąc po zabiegu dostałam @. W ogóle trochę się cykl zmienił @ przestała być bolesna i była mniej obfita także takie rzeczy.
 
Musisz być silna, Krzyś Cię potrzebuje :tak: Rozmawiaj z mężem dużo ... on też to przeżywa. Dusić w sobie uczuć też nie można ... rozmawiaj, planuj sobie dni ...zajęcia, płacz kiedy trzeba ...baw się z młodym, - dzieci pomagają odciągnąć myśli, przywrócić usmiech ....z czasem będzie lżej.
Staram się. Dziś rozkleilam się tylko dwa razy na chwilę. Najmocniej płakałam w szpitalu kiedy poronienie się zaczęło i zobaczyłam ta ilość krwi. Dotarła do mnie nieuchronnosc tego co się za chwilę stanie. To bolało tak mocno aż rozrywało. Dziewczyna obok miała gości i jak mnie zobaczyli to się zmyli - chyba się czuli niezręcznie...
Anik serduszko z tym krwawieniem to może być różnie. Mnie lekarz uprzedził że pierwsze dwie doby po zabiegu mogę krwawic i na kolejne dwie mogę przestać i znów na dwie, trzy doby plamienie wróciło. W ogóle dużo gorzej sobie to wyobrażałam. Kazalam mężowi kupić największe podpaski to największe co zdobył to o ironio podkłady poporodowe, ale zupełnie się nie przydały bo tego krwawienia było ciut ciut. I równo miesiąc po zabiegu dostałam @. W ogóle trochę się cykl zmienił @ przestała być bolesna i była mniej obfita także takie rzeczy.
Ja mam zwykle podpaski ale też się zastanawiałam nad podkladami poporodowymi
 
Anik. Bardzo pomaga zapalenie świeczuszki na cmentarzu, może być na grobie kogoś z rodziny ... taki symboliczny pochówek, pomodlić się, porozmawiać nad tą świeczunią z Aniołkiem w myślach o tym czego usta wypowiedzieć nie potrafią.
Często na moją terapię trafiają dzieci z rodzicami, prowadząc wywiad, czasami wypytuję też o poronienia, czasami nie muszę ... mamy same mi mówią. Potrzebują to z siebie zrzucić.
Żałoba ma niestety kilka etapów, które bedziesz musiała przejść ... ale pamiętaj,
W końcu zaczniesz się uśmiechać ... nic na siłę.
Płacz jeśli masz ochotę ...
 
Anik. Bardzo pomaga zapalenie świeczuszki na cmentarzu, może być na grobie kogoś z rodziny ... taki symboliczny pochówek, pomodlić się, porozmawiać nad tą świeczunią z Aniołkiem w myślach o tym czego usta wypowiedzieć nie potrafią.
Często na moją terapię trafiają dzieci z rodzicami, prowadząc wywiad, czasami wypytuję też o poronienia, czasami nie muszę ... mamy same mi mówią. Potrzebują to z siebie zrzucić.
Żałoba ma niestety kilka etapów, które bedziesz musiała przejść ... ale pamiętaj,
W końcu zaczniesz się uśmiechać ... nic na siłę.
Płacz jeśli masz ochotę ...
Dziękuję Serduszko :*
W myślach często z nią rozmawiam. Nie wiem czemu ale gdzieś mi się wydaje, że to mogła być dziewczynka...
 
Dziękuję Serduszko :*
W myślach często z nią rozmawiam. Nie wiem czemu ale gdzieś mi się wydaje, że to mogła być dziewczynka...
Ja tez miałam takie przeczucie przy swojej poranionej ciąży, i nie pomyliłam sie (robiłam badania genetyczne).
(*) dla twojej dziewczynki, ja wierze ze wróci do Ciebie, po prostu chciała sie kiedy indziej urodzić..
 
reklama
Anik ja po lyzeczkowaniu plamielam jakies 2 tyg. Tez kupilam
Najwieksze podpaski jakie byly i to z 3 paczki bo to bylo w piatek ale krwawilam naprawde delikatnie. Okres dostalAlam chyba po po ponad miesiacu, troche sie martwilam czemu tak dlugo ale wszystko bylo ok, cykle zrobily sie znow regularne tzm tylko 2 bo pozniej zaszlam.
 
Do góry