reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Soinabig ale z ciąża ok? Widzisz cholera trzeba od razu sie oszczędzać nje ma
Co! Zobaczysz bedzie dobrze alw proszę juz nie wracać do pracy do czasu rozwiązania :)
Spoko podadzą Ci magnez w kroplowkach luteinę dowcipna poleżysz i przejdzie :*
 
Soinabig ale z ciąża ok? Widzisz cholera trzeba od razu sie oszczędzać nje ma
Co! Zobaczysz bedzie dobrze alw proszę juz nie wracać do pracy do czasu rozwiązania :)
Spoko podadzą Ci magnez w kroplowkach luteinę dowcipna poleżysz i przejdzie :*
Nie wiem nic właśnie jeszcze :( żadnych badań tylko leżę i czekam... Coraz mniej tego brązowego.. Mam nadzieję że nic złego się nie okaze..
Już poinformowałam kierowniczke że do pracy nie wracam :)
 
reklama
Ja jakbym wogole w ciazy nie byla :-)
Ojoj zazdroszczę, też miałam tak z pierwszą ciąża. Mdli mnie większość dnia..

Misie a jak to jest z herbata w ciąży? Bo ja jak 10 dziennie nie wypije to choruje i teraz nie wiem bo czytam żeby z nią nie przesadzać :(
To chyba dużo za dużo. Czarna kawa tez pobudza. Raczej słaba można pić :-)

Niestety @ przyszła ..... 3 cyklu witaj!
Szkoda :-( oby w kolejnym się udało :-*

Nie wiem nic właśnie jeszcze :( żadnych badań tylko leżę i czekam... Coraz mniej tego brązowego.. Mam nadzieję że nic złego się nie okaze..
Już poinformowałam kierowniczke że do pracy nie wracam :)
Ojej kochana. Na pewno dadzą Ci leki i będzie dobrze. Dobrze e pojechalas
 
Do góry