reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Czarna no my też sobie pozwalamy. Ale my mamy jeszcze dużo przed sobą do ogarnięcia w zdrowym żywieniu. Ale przyznam że to mój mąż ma więcej złych nawyków niż ja. Moim największym grzechem są chipsy. Wiem że to straszne żarcie ale nie mam pojęcia jak je "odstawić". Jak pomyślę że moje dziecko kiedyś może będzie je jadło to mnie skręca.

A mam pytanie jak nauczyć dziecko pić z kubka? Ma 16 mc i akceptuje tylko butelkę że smoczkiem. Mam Lovi 360 i niekapek ale nie umie nawet z Lovi pociągnąć.
 
Z powodu na nasze dzisiejsze rozmowy o dietach i zdrowym odżywianiu , przemyślałam wszystko i zaczełam od zaraz !!! wiec ;) najadłam się ciastek i cukierków . Yummmy

A pózniej stwierdzałem po co ja je jadłam bo przeciez mam czekoladę gorzką w lodowce , którą uwielbiam i mogłam przrciez ją zjeść zamias ciasteczek ;)
 
Z powodu na nasze dzisiejsze rozmowy o dietach i zdrowym odżywianiu , przemyślałam wszystko i zaczełam od zaraz !!! wiec ;) najadłam się ciastek i cukierków . Yummmy

A pózniej stwierdzałem po co ja je jadłam bo przeciez mam czekoladę gorzką w lodowce , którą uwielbiam i mogłam przrciez ją zjeść zamias ciasteczek ;)
Ovlii Wy tam w Uk macie dobra czekolade cadbury, ja bylam kiedys od niej uzalezniona jak mieszkalam na Wyspach. Te cukierki malters w czerwonym opakowaniu czy jakos tak i shortbread.
 
Ta cadbury jest za słodka dla mnie , ogólnie angielskie słodycze są za słodkie dla mnie . Ja to uwielbiam rafaello mmmm a jak mam jakieś ciasteczka to lepiej żeby to było małe opakowanie bo zjem całe . Oh żarłok ja
 
reklama
Do góry