reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Nie, zupełnie nic ... powiedziała, że cyt;'' środek mam młody i zdowy jak nastolatka'' :confused:

bertha - tak cykl będzie mega krótki, jeszcze takiego nigdy nie miałam -, ponad tydzień. Ciąża odpada na 100% ... wszystkiego dowiem się po dzisiejszej wizycie. Obym tylko dzisiaj @ nie dostała bo bardzo zalezy mi by się do tej ginki dostać.
i nie mow, ze ma ogrom pacjentow, bo zejde, szok :growl:
 
reklama
No ma ... ale raczej same ciężarne ... ponoć w prowadzeniu ciąży jest bdb. :confused:
sorry jedno badanie było- cytologia :]
 
Lyara, mi po zabiegu ginekolog kazał czekać przynajmniej 2 miesiące, żeby wszystko się zagoilo i żeby moc się na nowo starać. Jak dla mnie to trochę za szybko podejmujesz próbę. Ogromna chęć posiadania dziecka to jedna strona, ale zdrowie jest ważniejsze chyba, nie? Żebyś mogła szczęśliwie ta ciążę donosic i fasolka, żeby była zdrowa. Lepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem :) ale zrobisz jak uważasz
u mnie gin prowadzący nie kazał czekać po zabiegu. aczkolwiek lekarz w szpitalu powiedzial, zeby po samym zabiegu nie starac sie w tym cyklu przed pierwsza miesiaczką.
Ale Lyara nie miala zabiegu po poronieniu, wiec moze to też inaczej jest i mozna szybciej..?
 
lenaka - Bóg ma dziwne pojecie sprawiedliwości... też tego nigdy nie zrozumiem. Ale widocznie to co Ciebie dotknęło ma jakiś większy sens, jest coś takiego jak przeznaczenie... może było coś czego nikt nie wiedział, może tamta ciąża skończyłaby się się śmiercią was obu? Może dziecko urodziło by się "warzywem" i do końca życia żyło by w męczarniach? Ciężko jest ocenić sytuację nie znając wszystkich faktów, poznamy je dopiero jak będziemy po drugiej stronie. Wiem jedno... cierpienie uczy odnajdywania szczęścia w rzeczach, które do tej pory były dla nas zwyczajne.
Tez nie rozumiem tej sprawiedliwosci. Czasami zdarza sie mi miec zal do pana Boga. Wierze ze po drugiej stronie na wszystko spojrzymy innymi oczami i we wszystkim odnajdziemy sens
 
No ma ... ale raczej same ciężarne ... ponoć w prowadzeniu ciąży jest bdb. :confused:
sorry jedno badanie było- cytologia :]
szok ja bym uciekala od niej jak najdalej, ona podobna do tej gdzie xxx lat temu chodzilam, teraz sie zmienila i moja przyjaciolka mieszka w De i jezdzi do niej jak w Pl jest i mowie, wez Aneta powiedz, ze masz baaardzo duze opznienia w okresach, ze plamisz miedzy okresami itp, a lekarka, ze to nic, ze sie unormuje..ja sie pytam jak, samo? dziewczyna ma 27 lat, jak ma sie jej samo unormowac?!!!
 
szok ja bym uciekala od niej jak najdalej, ona podobna do tej gdzie xxx lat temu chodzilam, teraz sie zmienila i moja przyjaciolka mieszka w De i jezdzi do niej jak w Pl jest i mowie, wez Aneta powiedz, ze masz baaardzo duze opznienia w okresach, ze plamisz miedzy okresami itp, a lekarka, ze to nic, ze sie unormuje..ja sie pytam jak, samo? dziewczyna ma 27 lat, jak ma sie jej samo unormowac?!!!

Dlatego zaraz jadę do innej :tak:
Jakoś cięzko o dobrego specjalistę już nawet nie w samej ginekologii ale ogólnie. Czy Ci lekarze ściągali na egzaminach, że o niczym nie mają pojęcia ? Pierwszy lepszy pediatra albo internista ... człowiek ma wrażenie, że trzeba im wszystko podpowiadać bo sami nie mają pojęcia.
 
Mam wrażenie, że lekarze pracujący w szpitalu mają 100% bogatszą wiedzę od tych praktykujących w gabinetach prywatnych :sorry2: bez praktyki szpitalnej. Mam i znam świetnego ginekologa położnika... znajomy rodziny, ale nie pójdę do Niego bo się niezmiernie wstydzę :-p kiedyś mu się bardzo podobałam ... :-p to byłoby dla Nas dwojga chyba nie do przyjęcia :-p:-) :)
 
Witam dziewczyny ;) po zabiegu łyżeczkowania tak na prawdę powinno się odczekać 3 miesiące albo chociaż jeden pełny cykl , jeśli ktoś nie miał łyżeczkowania tylko sam się oczyścił to wystarczy jeden pełen cykl . Wiem ciś o tym poronilam już 3 razy ;( . A tak naprawdę to organizm sam wam da znać kiedy jest gotowy na przyjęcie ciązy wy możecie się zaczac starć po jednym cyklu a zajść dopiero po 6 miesiącach . Wszystko zależy od naszego stanu zdrowia fizycznego i psychicznego ;)
 
reklama
u mnie gin prowadzący nie kazał czekać po zabiegu. aczkolwiek lekarz w szpitalu powiedzial, zeby po samym zabiegu nie starac sie w tym cyklu przed pierwsza miesiaczką.
Ale Lyara nie miala zabiegu po poronieniu, wiec moze to też inaczej jest i mozna szybciej..?
Wydaje mi się, ze obojętnie czy to zabieg po poronieniu był czy nie, to jednak lepiej Jest odczekać. W końcu jest to ingerencja w ciało, coś tam jest naruszone i musi się zagoic. Można dostać zakażenia, poronic.. Ale to tylko moje zdanie ;)
 
Do góry