reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Madzia mądra z Ciebie dziewczyna ! Dzięki ! Porządnie walnelas mnie obuchem w głowę, już mi lepiej ;) pięknie piszesz .. warte przemyślenia ..

Nessi oj nie przesadzaj, jeszcze jesteś młoda ! :) Co to 34 lata .. glowa do góry !

Ja za kilka miesięcy 27 ...
 
reklama
Dziewczyny mimo ze nie naleze juz do watku bardzo wam kibicuje i wiem co to znaczy zawod i rozczarowanie comiesieczne.
Macie duza wiedze i cenie sobie wasze zdanie.
Tak jak pisalam wynik z pt bety byl 182
A wynik z wczoraj to 787. Czy myslicie ze jest ok ? Nie za duzy jak na 72h ?Czytalam ze powinien byc 114 %
Ja jestem jakas nienormalna ze wszystkim tak sie przejmuje ale jak czlowiek sie staral tak bardzo o ta ciaze to teraz sie o nia boje.
Mam nadzieje ze zrozumiecie.
Bardzo piękny wynik brawo :D dużo zdrówka i spokoju żeby nadal tak pięknie rosła. A jak się czujesz?
 
lenaka - Bóg ma dziwne pojecie sprawiedliwości... też tego nigdy nie zrozumiem. Ale widocznie to co Ciebie dotknęło ma jakiś większy sens, jest coś takiego jak przeznaczenie... może było coś czego nikt nie wiedział, może tamta ciąża skończyłaby się się śmiercią was obu? Może dziecko urodziło by się "warzywem" i do końca życia żyło by w męczarniach? Ciężko jest ocenić sytuację nie znając wszystkich faktów, poznamy je dopiero jak będziemy po drugiej stronie. Wiem jedno... cierpienie uczy odnajdywania szczęścia w rzeczach, które do tej pory były dla nas zwyczajne.
 
Lyara - ja na twoim miejscu poczekałam bym przynajmniej jeden pełny cykl przede wszystkim dla swojego zdrowia.
A jeśli masz wątpliwości i uważasz inaczej, radziłabym zgłosić się do Ginekologa... Skoro dopiero na dniach skończyło się krwawienie, rana na pewno się jeszcze nie zagoiła.
 
lenaka - Bóg ma dziwne pojecie sprawiedliwości... też tego nigdy nie zrozumiem. Ale widocznie to co Ciebie dotknęło ma jakiś większy sens, jest coś takiego jak przeznaczenie... może było coś czego nikt nie wiedział, może tamta ciąża skończyłaby się się śmiercią was obu? Może dziecko urodziło by się "warzywem" i do końca życia żyło by w męczarniach? Ciężko jest ocenić sytuację nie znając wszystkich faktów, poznamy je dopiero jak będziemy po drugiej stronie. Wiem jedno... cierpienie uczy odnajdywania szczęścia w rzeczach, które do tej pory były dla nas zwyczajne.

To wszystko rozumiem, może nie do końca akceptuję bo nie mogę się z tym pogodzić ale tak to sobie próbuje tłumaczyć.
 
Lyara, mi po zabiegu ginekolog kazał czekać przynajmniej 2 miesiące, żeby wszystko się zagoilo i żeby moc się na nowo starać. Jak dla mnie to trochę za szybko podejmujesz próbę. Ogromna chęć posiadania dziecka to jedna strona, ale zdrowie jest ważniejsze chyba, nie? Żebyś mogła szczęśliwie ta ciążę donosic i fasolka, żeby była zdrowa. Lepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem :) ale zrobisz jak uważasz
 
reklama
a tamta nie zlecila badan?

Nie, zupełnie nic ... powiedziała, że cyt;'' środek mam młody i zdrowy jak nastolatka'' :confused:

bertha - tak cykl będzie mega krótki, jeszcze takiego nigdy nie miałam -, ponad tydzień różnicy. Ciąża odpada na 100% ... wszystkiego dowiem się po dzisiejszej wizycie. Obym tylko dzisiaj @ nie dostała bo bardzo zalezy mi by się do tej ginki dostać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry