reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Właśnie u mnie problem jest z komputerem :( Oboje lubimy grać, nie ukrywam, ale zaczynam mieć tego dosyć... Wkurza mnie już to ciągłe siedzenie przy komputerach.. Wraca z pracy, siada do komputera, chwilkę ze mną pogada i tyle... Wstaje i idzie spać...Czasami coś w domu porobi, albo ja, ale też nie zawsze... Fakt czasem jak jestem zmęczona po pracy to paluszkiem nie ruszę, ale chciałabym czasem coś innego porobić niż komputer, obejrzeć film, a to robimy rzadko... Nawet głupotę jakąś w tv ale razem :-( Nie mijamy się, bo on ma cały czas na rano, ja tylko pracuję na rano i popołudnie... Ale nawet jak miałam L4 było to samo, wracał i tylko marudził że jest zmęczony... Przychodziła 22 i szedł spać bo on pada, oczywiście siedząc cały dzień przy komputerze :( Nie lubię za dużo spacerów, więc to raczej odpada, ale kurde, poświęcić mi czas w domu można, właśnie dlatego byłam ciekawa jak to jest u was, jaka jest ta codzienność :-( Sama nie wiem co robić, wielokrotnie mu mówiłam że chciałabym czasem coś innego porobić... A on mi ciągle odpowiada, że przecież ja też gram z nim, no a kur... co mam robić jak nic innego nie wymyśli nawet tylko od wejścia do domu odpala komputer, grę i siedzi...
Ehh no to się wyżaliłam... Łudzę się że dziecko coś zmieni... Ale czy na pewno? :( Nie ukrywam że sama też często siedzę i sobie pogram, ale najchętniej to góra godzinka, dwie do trzech i już mnie to męczy, a on jak wróci o 15 to siedzi prawie do 22 z przerwą na kawę i kąpiel i spać :-( Na początku związku ja nie zaglądałam wogóle do komputera , miałam go dość, więc marudziłam mu non stop o trochę uwagi, po 3 miesiącach już miałam dość, i wciągnął mnie znowu w jakąś grę, ale to już nie to samo... Chciałabym tak normalnie spędzać czas, robić cokolwiek innego, ale z nim, nie sama... Bo co mi z tego że posiedzę, poczytam książkę, jak mi zależy na wspólnym czasie :-(
No, jak któraś dotrwała do końca to szacun :-D Dzięki że mi odpowiedziałyście, tym bardziej dostrzegam że muszę coś zrobić, ale nie wiem co... Na dodatek usłyszałam że w styczniu chciałby sobie komputer wymienić... ehh
 
Lyara ;-) fajna paczka super dzięki za info. A w zeszłym roku nie było 400? My nie dostajemy bonów tylko m ma na karcie z pracy ( tej co odbija się w pracy)
Zrób test
Wyprawki dla dziecka są mega

Mychunia witaj
Kiedy synek skończył roczek. Mój teraz w listopadzie ;-)

Mika gratuluję ;-)



Ankaka trzymam kciuki za wizytę

Sojnabig za twoją wizytę też trzymam kciuki

Apostrofa tule

Fimka oby za miesiąc był już czas stop i dwie kreski ;-) trzymam kciuki

Aurora witaj

Lyara masz rację musisz coś robić. Przyjdzie małe dziecko i będziesz sama. Twój mąż pracuje w magazynie biedronki w jakich godzinach? Mój ma straszne albo od 11 do 19 albo od 20.30 do 4.30 i nie wyjdzie dopóki nie skończą kompletowac. Nieraz i 3 godziny dłużej
 
Lyara nie wiem co Ci powiedziec. Moj tez posiedzi na kompie, ale gora godzine. Jak musi czegos poszukac to dluzej siedzi. W gre jak gra to razem ze mna albo jak np. Ja chce sobiw poczytac czy cos innego zrobic. W domu mi pomaga w porzadkach, czy Filipa wezmie na spacer. Jak Fifi jezdzil w wozku to z nim chodzil na 7 km spacery, a ja w tym czasie sprzatalam czy mialam chwile dla siebie :) Filmy jak ogladamy to zazwyczaj, albo on zasypia, albo ja :D nigdy nie dotrwamy do konca.
Moj pracuje na glupie zmiany np. 16.30 lub 18. Wtedy jak wracam z rannej zmiamy to sie nie widzimy a jak mam na popoludnie to on odsypia, wiec raczej korzystamy z wolnych chwil. No chyba, ze siw posprzeczamy to ja siedze w sypialni on w salonie, a Fifi lata z pokoju do pokoju :D
 
Lyara ;-) fajna paczka super dzięki za info. A w zeszłym roku nie było 400? My nie dostajemy bonów tylko m ma na karcie z pracy ( tej co odbija się w pracy)
Zrób test
Wyprawki dla dziecka są mega

Mychunia witaj
Kiedy synek skończył roczek. Mój teraz w listopadzie ;-)

Mika gratuluję ;-)



Ankaka trzymam kciuki za wizytę

Sojnabig za twoją wizytę też trzymam kciuki

Apostrofa tule

Fimka oby za miesiąc był już czas stop i dwie kreski ;-) trzymam kciuki

Aurora witaj

Lyara masz rację musisz coś robić. Przyjdzie małe dziecko i będziesz sama. Twój mąż pracuje w magazynie biedronki w jakich godzinach? Mój ma straszne albo od 11 do 19 albo od 20.30 do 4.30 i nie wyjdzie dopóki nie skończą kompletowac. Nieraz i 3 godziny dłużej
Teoretycznie 6-14 ale ma masę nadgodzin :( idą święta więc mają masę roboty...dzisiaj wyszli o 17 dopiero...
Ankaka - Niby pomaga, czasem zrobi więcej niż ja, ale to rzadkość... Najczęściej czeka aż ja coś zrobię, ajak nie zrobię, to są pretensje że ja nic nie zrobiłam... Ostatnio miał nockę , wstał o 12, ja kończyłam o 15... Oczywiście do gry zdążył wejść, pograć, ale obiadu nie było nawet...Bo był zaspany, bo się nie wyspał :-( Jak dziecko... A jak nie pośpi 8 godzin to chodzi i marudzi bo on się nie wysypia:-(
 
reklama
Ja bym na Twoim miejscu nic nie robila .. ani obiadu, ani sprzatania .. :) skoro on nic to czemu ty masz robic .. w koncu sie przekona jak to jest
 
Do góry