reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

sojna ja bym oszalala...
No jakoś wytrzymam do jutra :)

Wiesz, ja mam Hashimoto i insulinooponość, biorę euthyrox 100 od początku listopada dopiero, no i powinnam brać glucophage, ale ciągle o nim zapominam :sorry: Trochę dziwnie, bo na ostatnim usg jak byłam niedawno to miałam endometrium 14mm i nie pęknięty pęcherzyk, a w tym czasie zaczęłam już plamić, i od tamtej pory non stop, teraz się nawet nasiliło... Sama już nie wiem jak to ugryźć...

Dziewczyny, mam też do was pytanie, jak możecie odpowiedzieć oczywiście... Pytanie w szczególności do dziewczyn bez dzieci :p Jak spędzacie dni z waszymi mężczyznami? Nie chodzi mi o jakieś wyjścia czy coś, bo to wiadomo że nie codziennie wychodzi się do kina itp, ale taką zwykłą codzienność, co robicie wieczorami?
Zazwyczaj kładziemy się razem pod kocem i oglądamy filmy :p i nie nudzi nam się to bo zazwyczaj w trakcie oglądania robimy przerwy na przytulanie hehe
Ostatnio robiliśmy 3 dniowy maraton hobbita i władcy pierścieni :) i gramy w monopol!
 
reklama
Wiesz, ja mam Hashimoto i insulinooponość, biorę euthyrox 100 od początku listopada dopiero, no i powinnam brać glucophage, ale ciągle o nim zapominam :sorry: Trochę dziwnie, bo na ostatnim usg jak byłam niedawno to miałam endometrium 14mm i nie pęknięty pęcherzyk, a w tym czasie zaczęłam już plamić, i od tamtej pory non stop, teraz się nawet nasiliło... Sama już nie wiem jak to ugryźć...

Dziewczyny, mam też do was pytanie, jak możecie odpowiedzieć oczywiście... Pytanie w szczególności do dziewczyn bez dzieci :p Jak spędzacie dni z waszymi mężczyznami? Nie chodzi mi o jakieś wyjścia czy coś, bo to wiadomo że nie codziennie wychodzi się do kina itp, ale taką zwykłą codzienność, co robicie wieczorami?

Ach, rozumiem. Czyli już wiesz, że coś jest nie tak ;)
I diagnoza jest.
Nie chciałam Cię urazić, tak tylko podpowiedziałam.

My wieczorami gramy czasami w scrabble, oglądamy filmy albo... piszemy bloga, bo każde z nas ma :p
A ja piekę i tworzę desery kilka razy w tyg., bo o tym jest mój blog.
Dziecko chodzi mi spać ok. 19:30-20, więc też mam wieczór wolny :-)

Witam staraczki [emoji4] jestem tutaj początkująca i zapewne posiadam mniejsza wiedzę niż Wy.. Stad tez moje pytanie - od piątku do niedzieli miałam plamienia implantacyjne. W sobotę zrobiłam betę ale wynik negatywny. Czy badanie z bety będzie wiarygodne dopiero po 48 godz. Od zakończenia zagnieżdżania czyli w moim przypadku licząc od niedzieli? Z góry wielkie dzieki za odp. [emoji4]

Ciężko określić moment zagnieżdżenia.
Nawet jeśli było plamienie, niekoniecznie było implantacyjne, mogło to być śródcykliczne.
Niekażda kobieta ma implantacyjne.
Najlepiej test zrobić ok. 14 dni po owulacji, czyli w okolicach nowej miesiączki.
Nawet betę :tak:
 
Ach, rozumiem. Czyli już wiesz, że coś jest nie tak ;)
I diagnoza jest.
Nie chciałam Cię urazić, tak tylko podpowiedziałam.

My wieczorami gramy czasami w scrabble, oglądamy filmy albo... piszemy bloga, bo każde z nas ma :p
A ja piekę i tworzę desery kilka razy w tyg., bo o tym jest mój blog.
Dziecko chodzi mi spać ok. 19:30-20, więc też mam wieczór wolny :-)



Ciężko określić moment zagnieżdżenia.
Nawet jeśli było plamienie, niekoniecznie było implantacyjne, mogło to być śródcykliczne.
Niekażda kobieta ma implantacyjne.
Najlepiej test zrobić ok. 14 dni po owulacji, czyli w okolicach nowej miesiączki.
Nawet betę :tak:
Zazdroszczę wspólnego spędzania czasu :( ja nie wiem jak to jest nawet :-( Co rozumiesz przez diagnozę? Bo lekarz kompletnie nic mi o tym pęcherzyku nie powiedział, a te endometrium to stwierdził że może być bardzo wczesna ciąża, ale beta wyszła poniżej 0,1 więc brak ciąży był :(
 
No jakoś wytrzymam do jutra :)


Zazwyczaj kładziemy się razem pod kocem i oglądamy filmy :p i nie nudzi nam się to bo zazwyczaj w trakcie oglądania robimy przerwy na przytulanie hehe
Ostatnio robiliśmy 3 dniowy maraton hobbita i władcy pierścieni :) i gramy w monopol!
Tobie również zazdroszczę :)
 
Fimka dziękuje za odp. [emoji4]

Jeżeli chodzi o miesiaczke mam od zawsze jak w zegarku [emoji4] a plamien 10 dni po owulacji nigdy nie miałam, bo nigdy wcześniej tez nie staraliśmy sie z mężem o dziecko .. Dodatkowo mam objawy tj: osłabienie, bol podbrzusza, i klocie w lewym jajniku i strasznie tkliwe piersi - to tez objaw, który wcześniej sie nie zdarzał, wiec nie wiem co myślec.. Chyba pozostanie mi czekać na @ [emoji53]

Plamienie śródcykliczne - co to ?
 
Co rozumiesz przez diagnozę?

Chodziło mi o Hashimoto ;-)
Powiedziałaś o tym ginowi?
Mam 2 znajome z tą chorobą.
Jednej udało się zajść po mniej więcej roku starań, ale przeszła na dietę bezglutenową.
A druga ma jeszcze inne dodatkowe schorzenia i nadal się stara.

Nic nie chcę Cię martwić, po prostu daję znać.
Może to jest powód że się nie udaje?

Fimka dziękuje za odp. [emoji4]

Jeżeli chodzi o miesiaczke mam od zawsze jak w zegarku [emoji4] a plamien 10 dni po owulacji nigdy nie miałam, bo nigdy wcześniej tez nie staraliśmy sie z mężem o dziecko .. Dodatkowo mam objawy tj: osłabienie, bol podbrzusza, i klocie w lewym jajniku i strasznie tkliwe piersi - to tez objaw, który wcześniej sie nie zdarzał, wiec nie wiem co myślec.. Chyba pozostanie mi czekać na @ [emoji53]

Plamienie śródcykliczne - co to ?

To w takim razie dobre znaki - może jesteście w gronie tych szczęśliwców, którzy zaliczą "złoty strzał", czyli zajście za pierwszym podejściem ;) OBY, tego Ci życzę!

Niektóre kobiety mają podczas cyklu plamienia, nawet jest tutaj kilka takich.
To coś mniejszego niż okres, zdarza się z różnych powodów (niewydolność ciałka żółtego, polip, nadżerka).
I trwa też różnie długo - czasami jeden dzień, a czasami nawet kilka tygodni :/
Niemniej, u Ciebie pewnie nic z tych rzeczy skoro @ u Ciebie książkowa!
Nic się nie martw, tylko czekaj na dzień @. Skoro jest jak w zegarku, a się nie pojawi, rób test! :tak:
 
Lyara my jak juz m jest w domu, a nie w pracy bo pracuje na same nocki i praktycznie sie nie widzimy to najpierw usypiamy lobuza,a potem ogladamy film, gramy w herosy lub scrabble,przytulamy sie, albo zasypiamy od razu z Fifim, zalezy jak leci. Czasami on robi swoje, a ja swoje :)

Mnie strasznie bola jajniki i podbrzusze od jakiegos czasu. Czuje sie taka wzdeta nie wiem co jest grane boje sie, ze mi sie cos zas zrobilo :/ ale po jutrze wizyta to sie okaze
 
reklama
Do góry