reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Dzięki dziewczyny za mile przyjęcie ;)

Synus skonczyl roczek i postanowiliśmy sie postarać o rodzeństwo dla niego.

Jestem po mokroporonieniu i poronieniu ; ( ciąża problemowa (cukrzyca ciążowa, skurcze i rozWarcie od 30 tyg, od 32 tyg w szpitalu na zatrzymaniu akcji porodowej, saczenie się wód plodowych, słabe odczuwanie ruchów dziecka). W końcu synuś przyszedł na świat w 36 tyg. Od początku problemy z brzuszkiem, skaza białkowa, mając 3 miesiące miał zapalenie oskrzeli, a jak mial 6 miesięcy to miał wycinanego naczyniaka.Teraz przechodzi bardzo ciezko ząbkowanie ; (

Jestem Ewelina i mam 28 lat

Przeczytałam od początku cały wątek dlatego się tak rozpisuje

W poprzednich staraniach brałam kwas foliowy i oeparol femina

Termin kolejnej @ kolo 16 grudnia (choć nie wiem czy będzie dalej jak w zegarku, bo dziś mi się skończył a przestaje brać anty)

Gratuluję wszystkim co się udało i życzę powodzenia wszystkim starajacym się ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny odkrylam wlasnie ze Maja ma owsiki. I mam pytanie czy jesli ja tez się tym świństwem zarazilam to moze miec to negatywny wpływ na zajscie w ciążę?
 
Ewix ja nie mam pojęcia :no:

Witaj mychunia! Na szczęście każda ciąża jest inna, więc życzę Ci, żeby w tej drugiej mniej problemów było! Jak teraz już wiadomo, że takie akcje były w pierwszej to może będzie można lekami coś zdziałać. A po odstawieniu anty szanse największe!!! Więc mocno zaciskam kciuki i do roboty! :-):-):-)

Mika - ja mojemu nawet nie mówię o moich podejrzeniach. Bo gdyby miało nie wyjść po co on jeszcze ma się rozczarować. W pierwszym cyklu mu powiedziałam o pseudo-objawach, on się nakręcił i wkurzyłł później, że wymyślam sobie objawy i go nakręcam. Więc wolę mu powiedzieć po teście, albo po wizycie u gina jeszcze lepiej. Ale pewnie nie wytrzymam do tego. Jeśli by się udało zajść.
 
Dziewczyny od wczoraj robię testy ovu, wczoraj (10 dc) nic nie pokazało, za to dzisiaj kreska była widoczna, ale dużo jaśniejsza od kontrolnej. Co to może oznaczać? Czytałam że kreski muszą być tego samego koloru? Coś wiecie na ten temat? :)
 
Dziewczyny od wczoraj robię testy ovu, wczoraj (10 dc) nic nie pokazało, za to dzisiaj kreska była widoczna, ale dużo jaśniejsza od kontrolnej. Co to może oznaczać? Czytałam że kreski muszą być tego samego koloru? Coś wiecie na ten temat? :)

Oznacza to, że hormon luteinizujący (LH) zaczyna wzrastać.
Jak kreski będą tego samego koloru, tzn. że owulacja już lada moment i trzeba działać :tak:
Bo hormon LH gwałtownie rośnie właśnie przed jajeczkowaniem.
Testu nie robi się z porannego moczu, najlepiej koło godz. 17, nie pijąc nic 2h przed testem.
Powinno się go robić zawsze mniej więcej o tej samej porze dnia :tak:
Strzelamy na ślepo, ale teraz przez te plamienia to ja nie wiem czy ma sens się starać, czy może to miesiączka :confused2:

:O O kurczę, to ja bym poszła z tymi okresami 3-miesięcznymi do gina jak najszybciej.
Da Ci coś (najprawdopodobniej CLO) na regulację cyklu i się uda.
Można iść przecież na NFZ :tak:

Ewix - ja również nie pomogę :(

mychunia - miejmy nadzieję, że teraz będzie to nuuuuuuudna ciąża ;-)
 
Ewid wydaje mi sie, ze nie bo to dotyczy czego innego, ale nie jestem pewna.

Kurde dolek mnie jakis lapie .. mam stresa przed jutrzejszym dniem w pracy i w ogole ryczec mi sie chce
 
Mój test wykonany przed chwila pokazał że.....moje przeczucia były zajebiscie dobre :D 2 kreski!! Druga troche słabsza ale jest wyraźna! Troche później wrzucę fotę ;) trzymać mi kciuki żeby wszystko było juz dobrze!
 
Mika06 wielkie gratulacje :) duzo zdrowka dla Was :) jak moj telefon zawibrowal to wiedzialam ze to napewno Ty z dobra wiadomoscia!
 
reklama
Dzieki dziewczyny :) chyba jutro powtórzę test bo uwierzyć nie mogę :D ale do gina juz dzis zadzwonie by rozsądny termin chwycić ;)
 
Do góry